Zamawiający: Fioleczek
Ocena: 5
POLECAM! Książka zgodna z opisem. Szybka wysyłka, dobrze zabezpieczona. Doskonały kontakt @. Udana transakcja! Dziękuję i pozdrawiam:)Zamawiający: mario315
Ocena: 3
Książka doszła szybko i była dobrze zapakowane, ale jej stan pozostawia wiele do życzenia, jest ona zniszczona a nie jak było napisane "stan bardzo dobry / prawie jak nowa".Zamawiający: mario315
Ocena: 3
Książka doszła szybko i była dobrze zapakowane, ale jej stan pozostawia wiele do życzenia, jest ona zniszczona a nie jak było napisane "stan bardzo dobry / prawie jak nowa".Zamawiający: sanczez71
Ocena: 5
Książka jak nowa, bardzo przyjemny kontakt. Użytkowniczka jak najbardziej godna polecenia. :)Zamawiający: Fioleczek
Ocena: 5
Wszystko ok. Doskonały kontakt @. Udana transakcja. Dziękuję i pozdrawiam:)Zamawiający: Fioleczek
Ocena: 5
Wyśmienicie:) Książka zgodna z opisem w b.dobrym stanie:) Doskonały kontakt @. Przesyłka odpowiednio zabezpieczona. Dziękuję i pozdrawiam:)Zamawiający: 3welinka
Ocena: 5
Przyszła akurat pod choinkę :) Wszystko w porządku. Bardzo dziękuję i polecam!