Zamawiający: Elilaya
Ocena: 5
Wszystko ok. Dziękuję za miłą transakcję, pozdrawiam i życzę udanego Sylwestra i wszystkiego dobrego w Nowym Roku. :)Zamawiający: Elilaya
Ocena: 5
Wszystko w porządku i idealnie. Dziękuję za zakładki oraz prezent, wzruszyłam się. :) Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Jeszcze raz ślicznie dziękuję.:)Zamawiający: karolina163
Ocena: 5
Książka w stanie idealnym. Dobry kontakt z użytkownikiem. Serdecznie polecam i skorzystam ponownie! :)Zamawiający: mechteld
Ocena: 5
Błyskawiczna wysyłka, profesjonalny kontakt, a książeczka nowa :) Serdecznie polecam :)Zamawiający: Elilaya
Ocena: 5
Wszystko super i sprawnie. Dzięki serdeczne i życzę udanego Sylwestra i wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)Zamawiający: Elilaya
Ocena: 5
Wszystko super i sprawnie. Dzięki serdeczne i życzę udanego Sylwestra i wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)