Zamawiający: acidhead1984
Ocena: 3
Było parę zastrzeżeń min. czas wysyłki i stan przedmiotu.Myślę,ze to sprawiedliwa ocena i na przyszłosć będzie lepiej.Zamawiający: zofnej
Ocena: 5
Wszystko super, szybka wysyłka, książka w idealnym stanie, zabezpieczona przed zniszczeniem w transporcie. Dziękuję!Zamawiający: izu_87
Ocena: 5
Jedna transakcja , więc ponowię komentarz: Super kontakt, szybka wysyłka. Polecam serdecznie :DZamawiający: glaami
Ocena: 3
Pani zobowiązała się wysłać książki jednak nie odpowiada na wiadomości.Zamawiający: natanna
Ocena: 5
Brewiarz nowiutki...piękny. Dziękuję bardzo i pozdrawiam serdecznie. Polecam.Zamawiający: natanna
Ocena: 5
Wymiana bardzo satysfakcjonująca. Książka zgodna z opisem. Przesyłka prawie, że błyskawiczna i należycie zabezpieczona. Znakomity kontakt. Serdecznie polecam.Zamawiający: Fioleczek
Ocena: 5
POLECAM! Książka zgodna z opisem. Szybka wysyłka, dobrze zabezpieczona. Doskonały kontakt @. Udana transakcja! Dziękuję i pozdrawiam:)