Zamawiający: inviernita
Ocena: 5
Dziękuję! Wszystko ok, książka zapakowana w bąbelki, szybka wysyłka, świetny stan.Zamawiający: beniek52
Ocena: 5
Sprawna, sympatyczna wymiana, książka nówka, polecony był zbyteczny ale też dziękuję!Zamawiający: ski5
Ocena: 5
Przesyłka błyskawiczna, stan książki OK, w 100% zgodny z opisem,super zabezpieczona. Dzięki