Zamawiający: Angela681
Ocena: 5
Dziękuję serdecznie za wymianę i miły kontakt! A wszystkim innym polecam :)Zamawiający: Angela681
Ocena: 5
Dziękuję serdecznie za wymianę i miły kontakt! A wszystkim innym polecam :)Zamawiający: Angela681
Ocena: 5
Dziękuję serdecznie za wymianę i miły kontakt! A wszystkim innym polecam :)Zamawiający: Angela681
Ocena: 5
Dziękuję serdecznie za wymianę i miły kontakt! A wszystkim innym polecam :)Zamawiający: inez
Ocena: 5
Dziękuję za uczciwość przy wymianie książki. To duży plus dla Ciebie. Polecam.Zamawiający: Angela681
Ocena: 5
Przedmiot zgodny z opisem, paczka super zapakowana, szybki i miły kontakt. Polecam :)