O aniołkach, diabełkach, ludziach i automatach
80pktZamawiający: Bahna
Ocena: 5
Wyśmienity, przyjemny i miły kontakt. Dziękuję serdecznie!Zamawiający: agentka
Ocena: 5
dziękuję pięknie za książkę, z resztą w świetnym stanie. powodzenia w dalszych wymianach! ;)Zamawiający: gajga
Ocena: 5
Bardzo dziękuję, wszystko w najlepszym porządku. Pozdrawiam serdecznie :)Zamawiający: zandam
Ocena: 5
Bardzo szybka wysyłka, przedmiot dokładnie taki, jaki miał być, na dodatek w kopercie pęcherzykowej, więc poczta nawet jakby chciała, to nic z nim zrobić nie mogła. Dziękuję. :)Zamawiający: kp0018
Ocena: 5
Rewelacyjna wyniana! Świetny kontakt i szybka wysyłka. Dziękuję bardzo!Zamawiający: iga0010
Ocena: 5
Wysyłka szybka, książka według opisu.:) Serdecznie dziękuję za wymianę.