Zamawiający: kaska89k
Ocena: 5
Błyskawiczna wysyłka, książka dokładnie taka, jak w opisie, bardzo dziękuję :)Zamawiający: delvet
Ocena: 5
Stan książki idealny. Lepszy niż w opisie. DZIĘKUJĘ, POZDRAWIAM I POLECAM !!!Zamawiający: Stumpy85pl
Ocena: 5
Dziękuje. Wszystko sprawnie i w jak najlepszym porządku. Towar lepszy nawet niż się spodziewaliśmy. Wielki pozytywny +. PozdrawiamZamawiający: Hiyori
Ocena: 5
Wszystko idealnie, ekspresowa wysyłka i książka w idealnym stanie ;) Dziękuje bardzo.Zamawiający: Cassin
Ocena: 5
Jak zawsze wszystko bardzo dobrze :) Wysyłka szybka, stan zgodny z opisem. Szkoda tylko, że nie było tym razem tego fajnego kolorowego papierka :DZamawiający: kate627
Ocena: 5
Wszystko poszło sprawnie i przyjemnie. Serdecznie dziękuję za wymianę :)