Zamawiający: chanlee1994
Ocena: 5
Zapakowane tak porządnie, że z trudem można się było dostać do książki. :) Książka w świetnym stanie, nawet zafiolowana. Bardzo dziękuję za wymianę. :)Zamawiający: Moniiaaa
Ocena: 3
użytkownik wystawił książkę której nie posiadał fizycznie - pewnie przez pomyłkę, ostatecznie transakcja anulowana, niestety nie odpowiada na wiadomości prywatne, pomimo tego że logował się na portal - dlatego uczucia mieszane :)Zamawiający: gajga
Ocena: 5
Bardzo dziękuję, wszystko w najlepszym porządku. Pozdrawiam serdecznie :)