Zamawiający: Pani_Wu
Ocena: 5
Serdecznie dziękuję, wszystko jest w doskonałym stanie i perfekcyjnie zapakowane!Zamawiający: Pani_Wu
Ocena: 5
Serdecznie dziękuję, wszystko jest w doskonałym stanie i perfekcyjnie zapakowane!Zamawiający: ines855
Ocena: 5
wymiana przebiegła szybko i przyjemnie. świetny kontakt. dziękuję bardzo!Zamawiający: Haliss
Ocena: 5
Wszystko super :) Szybka wysyła, a płyty są w bardzo dobrym stanie. Polecam.Zamawiający: KrainaOpowiesci
Ocena: 5
Wszystko fantastycznie i do tego miła niespodzianka, dziękuje za gratis POLECAM I pozdrawiam :)