Zamawiający: kate627
Ocena: 5
Wszystko wspaniale, do tego książki specjalnie dla mnie przetrzymane. Gdybym mogła wystawiłabym szóstkę :)Zamawiający: anka7771
Ocena: 5
Sympatycznie, sprawnie i bezpiecznie. Dziękuję, polecam serdecznie i pozdrawiam :))Zamawiający: zandam
Ocena: 5
Bardzo szybka wysyłka, dobrze zabezpieczona zawartość i książka w stanie zgodnym z opisem - dziękuję. :)