Zamawiający: kaska
Ocena: 5
Gra zgodna z opisem, szybka przesyłka, wyszystko super, polecam i pozadrawiam!Zamawiający: mandzuria
Ocena: 5
Wszystko odbyło się w najlepszym porządku. Serdecznie dziękuję i POLECAM! (Dziękuję też za uroczą kartkę! :))Zamawiający: wazas
Ocena: 4
Transakcja anulowana, nie mam pretensji, ale miło byłoby usłyszeć przepraszam.Zamawiający: kalorka
Ocena: 5
W 100% udana transakcja, książka przyszła w bardzo dobrym stanie i w krótkim czasie. Polecam :)