Sponsorem wszystkich rabatów przedstawionych poniżej jest serwis finta.pl i w żaden sposób nie zmieniają one wartości przedmiotu określonej przez Wystawiającego. Po potwierdzeniu odbioru przedmiotu na konto jego właściciela przelewana jest dokładnie taka liczba punktów, na jaką wycenił swój przedmiot (oczywiście uwzględniając potrącenie związane z podatkiem).

Automatyczne przeceny


Najpopularniejsze przedmioty udostępnione do wymiany możesz mieć nawet do 50% taniej!

Skorzystaj z naszego nowego automatu, który losuje przedmioty cieszące się największą popularnością wśród użytkowników i co minutę obniża ich ceny. Wejdź na stronę Przeceny i upoluj super okazję

Znajdź przedmiot za pół ceny


Poniżej przedstawiamy dwa kolejne sposoby na uzyskanie zwrotu w wysokości do 50% za zamówione przedmioty.

W obu przypadkach zwrot mogą otrzymać wyłącznie Zamawiający posiadający zweryfikowane konto (Sprawdź jak zweryfikować swoje konto) za zamówienia przedmiotów nie droższych niż 300 punktów.

Zwrot wypłacany jest po zamówieniu przedmiotu, więc aby go zamówić trzeba posiadać pełną wartość przedmiotu. Zwrot powininen zostać wypłacony najpóźniej do 48 godzin po zamówieniu przedmiotu. Zwykle wypłata zwrotów ma miejsce raz dziennie dla wszystkich objętych rabatem zamówień zrealizowanych poprzedniego dnia.

Nie trzeba informować administracji o dokonaniu zamówienia podlegającego rabatowi. Jeśli jednak nie otrzymałeś zwrotu za zamówiony przedmiot podlegający rabatowi i minęło już ponad 48 godzin od zamówienia, prosimy o kontakt z administracją w celu wyjaśnienia sytuacji.

Uwaga: rabaty nie obowiązują w przypadku, kiedy składasz propozycję ceny!

Przedmioty właścicieli, którzy od dawna się nie logowali

Rabatowi w wysokości 50% podlegają przedmioty wystawione przez użytkownika, który ostatni raz logował się 6 miesięcy przed datą zamówienia.

Pierwsza piątka Wystawiającego

Rabatowi w wysokości 50% podlegają przedmioty Użytkowników, którzy uczestniczyli w mniej niż 5 transakcjach (suma przedmiotów oddanych i zamówionych jest mniejsza niż 5).

Inaczej mówiąc, jeśli zamówiony przez nas przedmiot znajdzie się wśród pierwszych 5 transakcji Wystawiającego, będzie się on kwalifikował do rabatu.

Proszę pamiętać, że warunek 5-ciu transakcji dotyczy Wystawiającego.

Poniżej możesz zobaczyć, gdzie prezentowana jest liczba transakcji, w ktorych uczestniczył Wystawiający.

Katalog przedmiotów