Zamawiający: Ash_Alex_Sugar
Ocena: 5
Bardzo miła transakcja, książka w idealnym stanie, dziękuję bardzo :)Zamawiający: faksylady
Ocena: 5
Gorąco polecam, książki w stanie bardzo dobrym, niezniszczalnie zapakowane.Zamawiający: sandraiw
Ocena: 5
Książka zgodna z opisem. Polecam wszystkim!! :) I dziękuje za wymianęZwiewna, elegancka bluzka ecru - Vero moda S -NOWA
210pktZamawiający: wazas
Ocena: 5
DziękujęZamawiający: kp0018
Ocena: 2
Za kłamstwo obniżam ocenę. Książka miała być wysłana 19 maja. 21 dostałam wiadomość, że zostanie wysłana za 2 dni. Zgodziłam się, bo różne rzeczy mogą się wydarzyć. Kiedy 24 nie zostało zaznaczone wysłanie zgłosiłam sprawę do administratora o unieważnienie. Wystawiająca napisała że zapomniała oznaczyć.. No cóż, pieczątka na liście nie kłamie. Książka wysłana dopiero po zgłoszeniu do administratora - 25 maja. Na dodatek nie był to priorytet...Agnieszki Osieckiej i Jeremiego Przybory listy na wyczerpanym papierze
300pktZamawiający: wazas
Ocena: 5
Bardzo dziękuję za książkę, pozdrawiam :)Zamawiający: aniaz0
Ocena: 4
Książka ok. Zgodna z opisem, co prawda nie otrzymałam bonusu jedwabnej apaszki ale to pewnie przez nie umyślne zapomnienie sprzedającego.