Zamawiający: gajga
Ocena: 5
Bardzo dziękuję za książkę i życzonka :), super, chyba zaraz zacznę czytać :)Zamawiający: anna_maria
Ocena: 5
Wszystko w najlepszym porządku. Książka nowa. Bardzo serdecznie dziękuję. Polecam :)Zamawiający: agus2003
Ocena: 5
Super. Ekspresowa wysyłka. Książka zapakowana idealnie. Dziękuję za udaną transakcję :)Zamawiający: zandam
Ocena: 5
Błyskawiczna wysyłka, bardzo dobrze zabezpieczona zawartość, a sama książka w bardzo dobrym stanie - dziękuję za wszystko. :)Zamawiający: Fioleczek
Ocena: 5
Dziękuję. Doskonały kontakt@. Przyjęta propozycja ceny. Inna okładka niż na zdjęciu, ale jest ok.