Zamawiający: enka
Ocena: 5
Dziękuję, choć ocena książki wydaje się ciut zawyżona... 5 za przychylność i obniżenie ceny.PozdrawiamZamawiający: Powiot
Ocena: 5
Bardzo dziękuję za życzliwość ;)) Transakcja szybka i bez zarzutu. POLECAM!!!Zamawiający: Powiot
Ocena: 5
Bardzo dziękuję za życzliwość ;)) Transakcja szybka i bez zarzutu. POLECAM!!!Niebo istnieje... Naprawdę! : niesamowita historia małego chłopca o wyprawie do nieba i z powrotem
120pktZamawiający: Cassin
Ocena: 5
Wszystko ok! Dziękuję