Zamawiający: hiacynt
Ocena: 5
Książka szybko wysłana, świetnie zapakowana, stan idealny - dziękuję i polecam!Zamawiający: Artola
Ocena: 5
Książka w dużo lepszym stanie niż się spodziewałam:) Dziękuję za szybką przesyłkę i zakładkowy upominek:))) Pozdrawiam!Zamawiający: albob
Ocena: 5
Bardzo szybka wysyłka, książka w idealnym stanie. I na dodatek miły prezent. Dziękuję bardzo i polecam :)Zamawiający: rosemelody
Ocena: 5
Bardzo dobry kontakt z Wystawiającą, wszystko w porządku. Dziękuję i pozdrawiam!