Zamawiający: gajga
Ocena: 5
Dziękuję bardzo, wszystko w najlepszym porządku. Pozdrawiam serdecznie :)Zamawiający: PingPong444
Ocena: 5
Świetny kontakt online. Przesyłka szybko dotarła, płyta świetna w odsłuchu. Pudełko się połamało;-(. Ale mi zależy na muzyce- płyta cała i bardzo się z niej cieszę! Na niej mi zależało, nie na pudełku, które na szczęście ochroniła zawartość. Dziękuję za wymianę:-)Zamawiający: Fioleczek
Ocena: 5
Wszystko zgodnie z opisem. Solidnie zapakowane. Przyjęta niższa propozycja ceny:) DZIĘKUJĘ i pozdrawiam:)Zamawiający: editCa
Ocena: 5
Jak zwykle, bez zarzutów :) Nowa książka, bezpiecznie zapakowana, szybko wysłana. Dziękuję za niespodziankę! Polecam :)