Zamawiający: IrenaR48
Ocena: 5
Wzorowa transakcja. Zgoda na odbiór osobisty i to już po godzinie od zakupu. Fantastycznie. A film jak nowy. Dziękuję!Zamawiający: anka7771
Ocena: 5
Sympatyczny kontakt,sprawna i bezpieczna przesyłka. Dziękuję ślicznie za gratis i polecam serdecznie:)Zamawiający: anka7771
Ocena: 5
Sympatyczny kontakt,sprawna i bezpieczna przesyłka. Dziękuję ślicznie i polecam :)Zamawiający: 3welinka
Ocena: 5
Bardzo dziękuję jeszcze raz za zaakceptowanie propozycji punktów! Książka dotarła w nienaruszonym stanie, wszystko w porządku. Polecam serdecznie :)Zamawiający: AmebaxD
Ocena: 5
Polecam! Książka w bajeczny, stanie - nic dodać, nic ująć :D Na pewno kolejnym razem również się skuszę :DZamawiający: manowce
Ocena: 5
co prawda wymiana nie doszła do skutku, ale bardzo miły kontakt, także dziękuję (:Zamawiający: Fioleczek
Ocena: 5
WYŚMIENICIE! Błyskawiczna wysyłka! Książka w idealnym stanie- starannie zapakowana! Doskonały kontakt @! Przyjęta propozycja lekkiej korekty ceny;) 100% POZYTYW!!! Dziękuję i pozdrawiam:)))