Zamawiający: WyjatkowaRegula
Ocena: 5
Dziękuję za udaną transakcję, szybką wysyłkę oraz miły kontakt :)Zamawiający: Fioleczek
Ocena: 5
Wszystko zgodne z opisem. Doskonały kontakt @. Bardzo dobrze zabezpieczona przesyłka. Dziękuję i pozdrawiam:)Zamawiający: ARTURO
Ocena: 5
Przesyłka dobrze zabezpieczona, dobry kontakt z Użytkownikiem. Dziękuję i polecam.Zamawiający: Fioleczek
Ocena: 5
Wszystko zgodnie z opisem. Książka w b. dobrym stanie. Idealnie zabezpieczona do wysyłki. Doskonały kontakt @. Jestem bardzo zadowolona z wymiany. Dziękuję i pozdrawiam:)Zamawiający: nalewa
Ocena: 5
rozkleiła się przy otworzeniu, jednak mógł to być powód otrzymania gratisu.