Zamawiający: gajga
Ocena: 5
Pięknie dziękuję :), książka w doskonałym stanie, zabezpieczona przed zmoknięciem, szybko wysłana. Pozdrawiam serdecznie i POLECAM gorąco!Zamawiający: gajga
Ocena: 5
Pięknie dziękuję :), książka w doskonałym stanie, zabezpieczona przed zmoknięciem, szybko wysłana. Pozdrawiam serdecznie i POLECAM gorąco!