Szczegóły wymiany
Status Wymiany:
Odebrane
Ocena wystawiona przez Zamawiającego:
5 - wyśmienicie
Wybrana forma wysyłki:
list zwykły
list zwykły
Data zamówienia: 2012-11-15 14:14
Data realizacji: 2012-11-16 20:00
Data odbioru: 2012-11-19 17:58
Data realizacji: 2012-11-16 20:00
Data odbioru: 2012-11-19 17:58
Kot, który się publiczności nie kłaniał
Stan: bardzo dobry / prawie jak nowy
Wersja nie czytana, drobne wgniecenia na brzegach okładki spowodowane pakowaniem.
99PKT 9,90zł
Forma wysyłki
list zwykły, odbiór osobisty: Lubin woj.dolnośląskie
Zasięg wysyłki
Polska
Czas realizacji
2 dni robocze
Szczegóły przedmiotu
- Autor: Braun Lilian Jackson
- Tłumaczenie: Bartosz Kuźniarz
- Gatunek: Kryminał
- Format: miękka okładka
- Rok wydania: 2008
- Język: polski
- Wydawca: Elipsa
- Opis fizyczny: 172, [1] s. ; 20 cm.
- Seria: (Dobry Kryminał)
Opis przedmiotu
Thelma Thackeray, dawna mieszkanka Pickax, wraca w rodzinne strony po sześćdziesięciu latach pracy w Hollywood. Jej nieoczekiwany powrót elektryzuje senną ludność miasteczka. Jeden z prominentnych obywateli Pickax, James Mackintosh Qwilleran, właściciel dwóch syjamskich kotów, detektyw amator, wąsacz i felietonista, już podczas przyjęcia powitalnego zaczyna nabierać nieokreślonych podejrzeń. Th elma posiada wspaniałą kolekcję biżuterii i artystycznych kapeluszy. A może kogoś z miejscowych drażni obecność ekscentrycznej krajanki? I co się dzieje w gmachu opery?
Jedno jest pewne. Sumiaste wąsy Qwillerana raz po raz stają dęba, a jego genialny kocur Koko węszy, spluwa i wydaje z siebie mrożące krew w żyłach odgłosy.
Jedno jest pewne. Sumiaste wąsy Qwillerana raz po raz stają dęba, a jego genialny kocur Koko węszy, spluwa i wydaje z siebie mrożące krew w żyłach odgłosy.
Ostatnia zmiana: 2012-11-15 13:41
Komentarz Wystawiającego
dziękuję :)
Komentarz Zamawiającego
Wszystko w porządku, pozdrawiam.
Wystawiający