Dodaj przedmiot

Szczegóły wymiany

Status Wymiany:
Odebrane

Ocena wystawiona przez Zamawiającego:
5 - wyśmienicie

Wybrana forma wysyłki:
paczka

Data zamówienia: 2019-07-12 07:10
Data realizacji: 2019-07-15 10:56
Data odbioru: 2019-07-24 16:06

Illuminae

Stan: nowy / nieużywany

400PKT 40,00zł

Forma wysyłki

paczka, odbiór osobisty: Józefów, Warszawa, Otwock

Zasięg wysyłki

Polska

Czas realizacji

3 dni robocze

Zobacz pełny opis »

Szczegóły przedmiotu

  • Autor: Amie Kaufman, Jay Kristoff
  • Gatunek: Literatura młodzieżowa
  • Format: twarda okładka
  • Rok wydania: 2019
  • Język: polski
  • Wydawca: Otwarte
  • Opis fizyczny: 592 s. ;

Opis przedmiotu

Rok 2575. Kolejny zwykły dzień w kolonii Kerenza, założonej przez megakorporację KWU, by wydobywać rzadkie surowce. O poranku Kady Grant rzuca swojego chłopaka Ezrę Masona i postanawia, że już nigdy się do niego nie odezwie. Nie spodziewa się jednak, że za kilka godzin będzie świadkiem inwazji BeiTechu, która ją i tysiące innych osób pozbawi domu.
Tych, którym udało się przeżyć, ewakuują trzy statki kosmiczne: Alexander, Hypatia oraz Copernicus. Ściga je wrogi pancernik Lincoln. Jego zadaniem jest uciszyć świadków brutalnego ataku na planetę. Tymczasem na pokładzie Copernicusa rozprzestrzenia się śmiertelnie niebezpieczny wirus, a system sztucznej inteligencji sterujący Alexandrem staje się... największym wrogiem ocalałych.
Kady włamuje się do zaszyfrowanej pamięci statków i odkrywa przerażającą prawdę o wydarzeniach dziejących się na jej oczach. Tylko jedna osoba może powstrzymać zagładę – jej (były!) chłopak Ezra.

Illuminae to powieść w formie fascynującego dossier, w którym znalazły się wykradzione z sieci dokumenty: e-maile, schematy, tajne akta wojskowe, zapisy czatów, raporty medyczne, stenogramy z przesłuchań i wiele innych. To pierwsza część pełnej napięcia odlotowej trylogii o gwałtownych życiowych zmianach, cenie prawdy i odwadze zwyczajnych bohaterów.

„To jedna z tych rzadkich książek, którą czyta się z bijącym sercem, na każdej stronie odkrywając kolejną tajemnicę tego świata i licząc na to, że postaci, które tak kochamy, przeżyją”.
Beth Revis, autorka powieści W otchłani
Ostatnia zmiana: 2019-07-01 9:25

Zgłoś naruszenie

Komentarz Wystawiającego

Wystawiający nie skomentował jeszcze tej transakcji

Komentarz Zamawiającego

Wszystko super :) Dziękuję :)

Wystawiający

Zamawiający

Katalog przedmiotów