Książki z pieczątką?

Pytania i odpowiedzi dotyczące funkcjonalności serwisu

Książki z pieczątką?

Postprzez Daria_K » 17 lut 2013, o 20:22

Posiadam książki z Biblioteki którą prowadziła wiele lat temu moja ciocia i cześć nam dała? czy Takie książki również można wystawiać na forum?proszę o podpowiedź
Daria_K
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16 lut 2013, o 20:06

Re: Książki z pieczątką?

Postprzez wazas » 17 lut 2013, o 20:31

Jeśli są to książki legalnie pozyskane, to znaczy zdjęte ze stanu biblioteki - spisane na ubytki, to tak. Tak przynajmniej uważam i takie książki można spotkać na Fincie. W moich oczach jednak pieczątki biblioteki zmniejszają wartość książki i jeśli miałabym taką pobrać, to za znacznie niższą cenę.
wazas
 
Posty: 177
Dołączył(a): 17 cze 2011, o 20:28

Re: Książki z pieczątką?

Postprzez Daria_K » 17 lut 2013, o 20:34

oczywiście legalnie Biblioteka nie istnieje już wiele lat ,nie za wygórowane sumy ale mam ich sporo na stanie są to różnego rodzaju książki większość "starej daty" ale wiem ze niektórzy takie lubią , dziękuję za odpowiedź
Daria_K
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16 lut 2013, o 20:06

Re: Książki z pieczątką?

Postprzez gajga » 18 lut 2013, o 16:45

Bardzo lubię stare książki, takie, które przeszły już przez kilka rąk. Pieczątki mi nie przeszkadzają. Byle pojęcie "stare" nie oznaczało "zniszczone" :)
Masz tam może: "Ja, Dago. Władca" - trzecia część trylogii Nienackiego? Może być nawet z kilkoma pieczątkami. Biorę:)))
gajga
 
Posty: 152
Dołączył(a): 8 paź 2011, o 17:08


Powrót do Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron