Czekamy na Wasze opinie

Tutaj możesz podzielić się swoją opinią na temat funkcjonowania serwisu oraz podać wszelkie sugestie dotyczące usprawnień lub zmian

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez Ananka » 13 wrz 2012, o 19:05

Faktycznie. Dzięki za zgłoszenie.

Swoją drogą ten użytkownik jak tylko zarejestrował się na fincie to w parę godzin miał już 5 transakcji! Tak niesamowicie działa ta promocja. Widziałam to wczoraj i oczom nie wierzyłam jaka była nagonka. Teraz szczypiorek5 będzie miał zastój w porównaniu do tego boomu z wczoraj ;) Ale wejście miał fenomenalne!

PS Nie, mnie aż tak nie przeszkadza, ale na forach niemile widziane jest takie rozbijanie wypowiedzi, bo obciąża dodatkowo serwer, sztucznie nabija posty czy coś. Nowy cytat spokojnie można dać od entera i kontynuować wątek.
Ananka
 
Posty: 287
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 22:12

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez admin » 13 wrz 2012, o 20:11

delvet napisał(a):A jeżeli chodzi o tą książkę, o której pisałam poprzednio to podaję adres do niej
http://www.finta.pl/ksiazka.zwyczajny-facet-1.
Pomimo, że wystawiający ma już 5 książek oddanych, to znaczek "za 50%" nadal widnieje.

To był ewidentny błąd, który już został poprawiony. Dziękuję za zgłoszenie.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez boopoland » 26 wrz 2012, o 17:30

Jestem lekko skonfundowana - nie wiem czyje to transakcje, nie wnikam, sam 'temat' mnie interesuje.

Czy na Fincie są transakcje prywatne?
Czy książka z dopiskiem 'rezerwacja' może byc traktowana jako prywata?

Wcześniej wydawało mi się, że takiego zjawiska tutaj nie ma. Nie mam do nikogo 'pretensji', po prostu się zastanawiam.
Pozdrawiam,
Klikamy, pomagamy - Humanitarni
boopoland
 
Posty: 110
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 17:46
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez anika13 » 26 wrz 2012, o 21:01

boopoland napisał(a):Jestem lekko skonfundowana - nie wiem czyje to transakcje, nie wnikam, sam 'temat' mnie interesuje.

Czy na Fincie są transakcje prywatne?
Czy książka z dopiskiem 'rezerwacja' może byc traktowana jako prywata?

Wcześniej wydawało mi się, że takiego zjawiska tutaj nie ma. Nie mam do nikogo 'pretensji', po prostu się zastanawiam.
Pozdrawiam,

Mnie to trochę też niepokoi,bo od tego się zaczął upadek podaja...Nie chciałabym,żeby to się przytrafiło fincie,bo tak tu fajnie ;)
anika13
 
Posty: 42
Dołączył(a): 23 lut 2012, o 12:02

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez admin » 27 wrz 2012, o 06:22

Na Fincie nie ma transakcji prywatnych a dopiski tego typu są efektem prób "obchodzenia" tego faktu przez niektórych użytkowników. Przypomnę, że żaden dopisek w tytule typu "zarezerwowany" nie zmienia zasad funkcjonowania serwisu i przedmiot nadal może być zamówiony przez każdego użytkownika posiadającego odpowiednią liczbę punktów.

Rozumiem uprzedzenia dotyczące funkcjonowania transakcji prywatnych wyniesione z konkurencyjnego serwisu. Rozumiem też również naturę ludzką i próby dogadywania się między dwoma użytkownikami. Na Podaju przerodziło się to w patologię ale prawdziwym powodem nie były transakcję prywatne tylko słabość samego systemu, a przede wszystkim brak możliwości swobodnej wyceny wystawianych przedmiotów.

Moim zdaniem system nie powinien być przeciwny naturze ludzkiej bo paradoksalnie może to również spowodować problemy jakie przeżywa Podaj. Wydaje mi się, że transakcje prywatne nie mogą w żaden sposób zaszkodzić wolnemu rynkowi Finty.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez boopoland » 28 wrz 2012, o 19:28

To znowu ja ;)

Jeszcze do niedawna było tak, że półroczne książki bez względu na cenę podlegały rabatowi 50% dla użytkowników z zweryfikowanym kontem, natomiast w ramach 'pierwszej piątki', książki wycenione na maksymalnie 300 punktów.
klik 1
klik 2

Chciałam pobrac książkę półroczną z nadzieją na oszczędnośc, ale jest wyceniona na 400 i nie podlega rabatowi. Coś nagle uległo zmianie?
Klikamy, pomagamy - Humanitarni
boopoland
 
Posty: 110
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 17:46
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez admin » 28 wrz 2012, o 20:00

Limit 300 punktów w ramach promocji na przedmioty starsze niż pół roku został wprowadzony 21 lutego 2012 na co dowód tutaj
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez boopoland » 28 wrz 2012, o 20:12

admin napisał(a):Limit 300 punktów w ramach promocji na przedmioty starsze niż pół roku został wprowadzony 21 lutego 2012 na co dowód tutaj

ok, dobra, szkoda, że nie ma tego w jednym miejscu, ale co tam. już wiem i rozumiem.
pozdrawiam
Klikamy, pomagamy - Humanitarni
boopoland
 
Posty: 110
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 17:46
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez admin » 29 wrz 2012, o 06:40

Wszystkie informacje dotyczące rabatów zebrane są na jednej stronie
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez Ananka » 2 paź 2012, o 09:26

A dlaczego zniknęło okienko z ostatnimi wymianami? Ładne to było! Chętnie się na to patrzyło. A teraz jest tylko marny link na samym dole. Nieefektownie jest.
Ananka
 
Posty: 287
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 22:12

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie i Sugestie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron