DODAJ SWOJE PRZEDMIOTY DO WYMIANY

Szczegóły przedmiotu:

Niebo istnieje... Naprawdę! : niesamowita historia małego chłopca o wyprawie do nieba i z powrotem

290pkt

26,89 zł
W schowku u 4 użytkowników

Tytuł: Niebo istnieje... Naprawdę! : niesamowita historia małego chłopca o wyprawie do nieba i z powrotem
Autor: Burpo Todd
Tłumaczenie: Olga Pieńkowska-Kordeczka,
Format: miękka okładka
Rok wydania: 2011
Język: polski
Wydawca: Dom Wydawniczy Rafael
Opis fizyczny: 189 s., [8] s. tabl. ; 20 cm.
Gatunek: Biografie
Stan przedmiotu: nowy / nieużywany
Forma wysyłki: list polecony
paczkomat Inpost
Zasięg wysyłki: Polska
Czas realizacji zamówienia: 3 dni robocze
Wystawiony: 2013-02-02 21:56:18

Kiedy Colton Burpo cudem wyzdrowiał po nagłej operacji wycięcia wyrostka robaczkowego, jego rodzina nie posiadała się z radości. Nie spodziewała się jednak, że w ciągu następnych kilku miesięcy usłyszy piękną i wyjątkową historię o podróży małego chłopca do nieba i z powrotem.
Niespełna czteroletni Colton oznajmił rodzicom, że opuścił swoje ciało podczas zabiegu, wiarygodnie opisując, co jego rodzice robili, gdy on leżał na stole operacyjnym. Opowiadał o wizycie w niebie. Wspominał nawet o zdarzeniach mających miejsce jeszcze przed jego narodzinami. Zaskoczył swoich rodziców opisami i mało znanymi szczegółami o niebie, dokładnie pasującymi do tego, co podaje Biblia, a przecież nie mógł ich stamtąd znać, bo jeszcze nie umiał czytać.
Z rozbrajającą niewinnością i typową dla dziecka prostolinijnością Colton opowiadał o spotkaniach z członkami rodziny, którzy już dawno odeszli z tego świata. Opisywał Jezusa i anioły, twierdził, że Bóg jest „bardzo, bardzo duży” i naprawdę nas kocha.
Historia ta – opowiedziana przez ojca przywołującego proste słowa własnego syna – ukazuje miejsce, które czeka na nas wszystkich, gdzie, jak mówi Colton, „nikt nie jest stary i nikt nie nosi okularów”.

Wystawiający:

Użytkownik od: 2013-02-01 13:18:37 (ostatnio logował się: 2014-11-25 14:23:08)

Liczba transakcji:747

Średnia ocen:5

Liczba użytkowników:179

O mnie:

Wszystkie wystawione przez nas przedmioty są nowe i nie były używane!

Zamówione książki wysyłane są bezpośrednio przez dystrybutora. W sprzyjających okolicznościach wysyłka może mieć miejsce nawet tego samego dnia!

Rabat za wspólną wysyłkę! Jeśli zamówisz więcej niż jeden przedmiot to za każdy kolejny otrzymasz zwrot w wysokości 80 pkt pod warunkiem, że wszystkie przedmioty zostaną wysłane jedną przesyłką.

Przykładowo, jeśli zamówisz 3 książki, które zostaną wysłane w ramach jednej przesyłki, otrzymasz zwrot w wysokości 160 pkt. Punkty zostaną zwrócone w momencie zmiany statusy transakcji na "wysłane".

Żeby upewnić się, że zamówienie będzie wysłane wspólna przesyłką, po zamówieniu pierwszego przedmiotu napisz do nas wiadomość prywatną z informacją, że otwierasz wspólne zamówienie. W ten sposób będziemy wiedzieć żeby nie wysyłać pojedynczych przedmiotów.

Z każdym kolejnym zamówieniem i wysyłką nabywamy doświadczenia doskonaląc jakość naszych usług. Dążymy m.in do skrócenia deklarowanego czasu wysyłki zamówionych przedmiotów.