Pomożecie? Pomożemy!

Pytania i odpowiedzi dotyczące funkcjonalności serwisu

Re: Pomożecie? Pomożemy!

Postprzez admin » 30 sie 2011, o 10:59

Faktycznie w operze występuje taki błąd :(

Będziemy szukać przyczyny i dam znać jak zostanie to poprawione.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Pomożecie? Pomożemy!

Postprzez Hess » 30 sie 2011, o 10:59

Echhhhh, wysłałam wiadomość z Explorera i udało się. Widać coś z Operą to nie działa. Chociaż pare wiadomości udało mi się wysłać wcześniej.
Hess
 
Posty: 45
Dołączył(a): 5 sie 2011, o 08:18

Re: Pomożecie? Pomożemy!

Postprzez Hess » 30 sie 2011, o 11:00

admin napisał(a):Faktycznie w operze występuje taki błąd :(

Będziemy szukać przyczyny i dam znać jak zostanie to poprawione.


Dziękuję :)
Hess
 
Posty: 45
Dołączył(a): 5 sie 2011, o 08:18

Re: Pomożecie? Pomożemy!

Postprzez admin » 30 sie 2011, o 16:25

Błąd związany z wysyłaniem wiadomości w operze został poprawiony.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Pomożecie? Pomożemy!

Postprzez gajga » 1 lis 2011, o 18:09

Witam!
Co znaczy: Twoja tożsamość nie została zweryfikowana ? Potwierdziłam już odbiór książki, więc dane adresowe zgadzają się :)

Zajrzałam do Pomożecie? Pomożemy! Przeczytałam http://finta.pl/jak-to-dziala, a tam znalazłam takie coś:

Każdy użytkownik będzie miał możliwość potwierdzenia swoich danych osobowych. Będzie to realizowane za pomocą przelewu na określone konto. Jedynym warunkiem prawidłowego potwierdzenia danych osobowych będzie zgodność danych osobowych widniejących na przelewie z danymi wprowadzonymi w serwisie.

I dalej nie wiem co i na jakie konto mam przelać? Na czym polega ta weryfikacja?
gajga
 
Posty: 152
Dołączył(a): 8 paź 2011, o 17:08

Re: Pomożecie? Pomożemy!

Postprzez susan » 1 lis 2011, o 18:25

http://www.finta.pl/pytania-i-odpowiedzi Jak zweryfikować swoje dane osobowe?. Tam znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania :)
susan
 
Posty: 110
Dołączył(a): 10 sie 2011, o 20:09

Re: Pomożecie? Pomożemy!

Postprzez gajga » 1 lis 2011, o 19:28

Super! Już (wszystko?) wiem. Bardzo dziękuję za pomoc. Pozdrawiam :)
gajga
 
Posty: 152
Dołączył(a): 8 paź 2011, o 17:08

Re: Pomożecie? Pomożemy!

Postprzez delvet » 2 lis 2011, o 10:49

Witam !!! Może mi ktoś podpowie w jaki sposób ustawić czas zimowy na stronie forum.
U mnie ciągle jest jeszcze czas letni.
Pozdrówki ...
delvet
 
Posty: 243
Dołączył(a): 16 kwi 2011, o 08:42

Re: Pomożecie? Pomożemy!

Postprzez Ananka » 2 lis 2011, o 11:29

Panel użytkownika/Ustawienia forum/Strefa czasowa: i wybrać "UTC + 1, A Czas Środkowoeuropejski"

PS wiecie ile mamy transakcji? 999
Kto będzie pierwszotysięcznym zdobywcą? xD

Oj, adminie mój drogi, bo mi to "sortowanie" w ogóle nie działa, a kiedyś działało. Popsuł admin! :evil: :twisted:
A na poważnie: Bez względu na to czy kliknę sortowanie wg "tytułów", "autora", "punktów", "dat wystawienia," to ciągle jest tak samo. A ja lubię sortowanie wg punktów! Rosnące. Naprawi admin?

EDIT:
A nie no.. w sumie to działa, tylko.. Na początku nie schodzi z 1. miejsca ta pozycja. Jakby zablokowana była. Pozostałe już się układają jak należy. Dziwne. Autorka dostała "czołówkę" po znajomości czy jak? 8-) No nic. Pominę to. OK>
No i w sorcie po tytułach nie wiedzieć czemu najpierw jest "Wróg" potem już normalnie. Ale już OK> Myślałam, że się popsuło, a to tylko drobny błąd. OK> Luz. Nie zawracam głowy.
Ostatnio edytowano 2 lis 2011, o 18:20 przez Ananka, łącznie edytowano 3 razy
Ananka
 
Posty: 287
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 22:12

Re: Pomożecie? Pomożemy!

Postprzez admin » 2 lis 2011, o 12:15

Ananka napisał(a):Oj, adminie mój drogi, bo mi to "sortowanie" w ogóle nie działa, a kiedyś działało. Popsuł admin! :evil: :twisted:
A na poważnie: Bez względu na to czy kliknę sortowanie wg "tytułów", "autora", "punktów", "dat wystawienia," to ciągle jest tak samo. A ja lubię sortowanie wg punktów! Rosnące. Naprawi admin?

W którym miejscu sortowanie nie działa?
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron