film w książeczce

Tutaj możesz podzielić się swoją opinią na temat funkcjonowania serwisu oraz podać wszelkie sugestie dotyczące usprawnień lub zmian

film w książeczce

Postprzez hiacynt » 3 lis 2015, o 22:00

Często płyta z filmem DVD jest razem z książeczką o filmie, która posiada swój ISBN. Nie mamy teraz możliwości dodawania filmu po numerze, bo tylko przy książkach jest taka opcja. Sprawdzałam Carte blanche i Idę - są dostępne w katalogu Finty - po wpisaniu numeru ISBN pojawiają się informacje o filmie, może warto byłoby uruchomić taką metodę wprowadzania filmu w dziale z filmami?
hiacynt
hiacynt
 
Posty: 175
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 17:56

Re: film w książeczce

Postprzez admin » 6 lis 2015, o 11:20

Nie wiem, czy dobrze rozumiem, ale filmy nie sprzedawane z książkami, czyli te "pudełkowe" sprzedawane niezależenie, nie mają numerów ISBN. Są oczywiście dostępne kody EAN produktów ale nie znam żadnego publicznie dostępnego katalogu, który umożliwiałby wyszukiwanie filmów po kodzie EAN.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: film w książeczce

Postprzez hiacynt » 7 lis 2015, o 00:21

Książki z filmami sprzedawane są przeważnie z czasopismami jako serie kolekcjonerskie. Oto zrzuty ekranu w przypadku Carte blanche:
ZRZ.JPG
wpisuję ISBN z książki
ZRZ.JPG (14.88 KiB) Przeglądane 4166 razy
ZRZU.JPG
pojawiają się informacje o filmie
ZRZU.JPG (45.94 KiB) Przeglądane 4166 razy
ZRZUT.JPG
przedmiot jest już gotowy do udostępnienia
ZRZUT.JPG (41.37 KiB) Przeglądane 4166 razy


Nie wiem jak często przydałaby się użytkownikom ta funkcja w dziale filmowym, akurat moje ostatnio wystawiane filmy są z książkami...
hiacynt
hiacynt
 
Posty: 175
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 17:56

Re: film w książeczce

Postprzez nelly070707 » 8 lis 2015, o 14:20

Ja wnioskuję, żeby w kategorii filmy dodać opakowanie: książeczka. Bo generalnie książeczki z filmem nie ma jak zaznaczyć. Mamy do wyboru koperta, pudełko i brak.
nelly070707
 
Posty: 311
Dołączył(a): 11 sie 2011, o 11:27
Lokalizacja: Lubin


Powrót do Opinie i Sugestie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron