Zmiana zasad przydzielania rabatów

Re: Zmiana zasad przydzielania rabatów

Postprzez admin » 20 kwi 2015, o 10:29

Od marca w przecenach zamówionych zostało ponad 200 przedmiotów także opinia, że udostępniane są ciągle te same przedmioty nie jest do końca zgodna z prawdą. Na przekór tym opiniom powiedziałbym nawet, że przeceny w takiej formie cieszą się bardzo dużą popularnością.

Co do metody losowania, pisałem już o tym wielokrotnie, przedmioty spełniające pewne kryteria mają większe szanse w losowaniu i w związku z tym mogą pojawiać się częściej w przecenach.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Adminie kochany

Postprzez delvet » 21 kwi 2015, o 14:58

Ty nie masz dla nas użytkowników żadnej litości ☻
Ten medalion już chyba 6 raz się pojawia w rabatach.
Zlituj się nad nami i skoro go nikt nie pobiera, to go zawieś na jakiś czas .
Widocznie nikt, kto go obserwuje, nie jest obecny przed kompem,
albo nie ma puntów na jego pobranie.
Please ♥
delvet
 
Posty: 243
Dołączył(a): 16 kwi 2011, o 08:42

Re: Zmiana zasad przydzielania rabatów

Postprzez madit » 21 kwi 2015, o 21:03

Moim zdaniem nowy system rabatowy jest świetny :). Mam wrażenie, że u wielu osób (m.in. u mnie) zrobił się dzięki niemu w ostatnim miesiącu znacznie większy ruch w wymianach. Poza tym teraz nowi użytkownicy mają dużo większe szanse na to, żeby ktoś coś od nich zamówił. Kiedyś 50% rabatu w przypadku nowych użytkowników nie było zbyt nęcące, skoro w przecenie były tysiące pozycji od sprawdzonych użytkowników. Jedyne co bym dopracowała, to te nieszczęsne wielokrotne pojawianie się w przecenach przedmiotów, których nikt nie chce zamówić. Czy nie można by wprowadzić do systemu jakiegoś ograniczenia przy losowaniu, tak żeby każdy przedmiot mógł trafić do przecen np. maksymalnie raz w tygodniu? Wtedy byłoby idealnie :).
madit
 
Posty: 7
Dołączył(a): 19 lip 2012, o 21:08

Re: Zmiana zasad przydzielania rabatów

Postprzez nelly070707 » 3 maja 2015, o 19:11

O co chodzi z tym zbieraniem punktów na rabaty? Jakaś nowość?? Kto zbiera??? Gdzie zbiera???? Od kogo zbiera?????

http://www.finta.pl/przeceny
nelly070707
 
Posty: 311
Dołączył(a): 11 sie 2011, o 11:27
Lokalizacja: Lubin

Re: Zmiana zasad przydzielania rabatów

Postprzez admin » 3 maja 2015, o 20:00

Punkty przeznaczane na promocję nie biorą się znikąd. W tej chwili na potrzeby promocji przeznaczane są wszystkie przychody serwisu a więc m.in punkty z podatków oraz opłat za wyróżnianie przedmiotów. Jeśli przychody serwisu przeznaczane na promocje nie będą pokrywać wydatków związanych z obsługą promocji, to promocje będą wstrzymywane aż do czasu uzbierania minimalnej kwoty, czyli 100 pkt.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Zmiana zasad przydzielania rabatów

Postprzez mario315 » 3 maja 2015, o 23:26

admin napisał(a):Punkty przeznaczane na promocję nie biorą się znikąd. W tej chwili na potrzeby promocji przeznaczane są wszystkie przychody serwisu a więc m.in punkty z podatków oraz opłat za wyróżnianie przedmiotów. Jeśli przychody serwisu przeznaczane na promocje nie będą pokrywać wydatków związanych z obsługą promocji, to promocje będą wstrzymywane aż do czasu uzbierania minimalnej kwoty, czyli 100 pkt.


Czyli jak zostaną punkty zebrane to promocja wróci, ktoś pobierze jeden przedmiot i znów będzie brakowało punktów i tak w kółko?? To widzę, że częściej tych promocji nie będzie niż będą. A co jeśli przedmiot potrąci z promocji więcej punktów niż 100?? Czy jeśli użytkownicy pobiorą przedmioty od osób które nie dokonały jeszcze 5 wymian to też licznik będzie się zwiększał do następnej promocji??
mario315
 
Posty: 13
Dołączył(a): 14 gru 2013, o 20:48

Re: Zmiana zasad przydzielania rabatów

Postprzez Niben » 23 cze 2015, o 16:18

Mam takie pytanie - czy przedmioty z obniżoną ceną generowane są przez 24h/7? Szczerze mówiąc nie zaobserwowałam czy rabaty działają także w nocy, a czaje się na jedną książkę, więc zastanawia mnie jak to czasowo wygląda.
Niben
 
Posty: 13
Dołączył(a): 30 maja 2012, o 18:39

Re: Zmiana zasad przydzielania rabatów

Postprzez admin » 24 cze 2015, o 12:16

Hmm, o ile dobrze zrozumiałem, to pytanie dotyczy tego, czy ceny przedmiotów w promocji obniżane są automatycznie. Zasada działania jest taka, że cena obniżana jest tylko wtedy, jeśli ktoś jest na stronie przecen. Pora dnia nie ma tutaj znaczenia, jeśli na stronie jest choć jeden użytkownik (nie ma również znaczenia, czy jest zalogowany, czy też nie) to cena przedmiotu spada, jeśli zaś na stronie nie ma nikogo, to cena nie będzie spadać. W związku z tym trudno będzie obliczyć kiedy przedmiot czekający w kolejce do przeceny "wystartuje".
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Zmiana zasad przydzielania rabatów

Postprzez delvet » 24 cze 2015, o 16:23

Adminie piszesz ,,trudno będzie obliczyć kiedy przedmiot czekający w kolejce do przeceny "wystartuje".,,
Bardzo łatwo to wyliczyć, tylko trzeba trochę pomyśleć. Myślenie nie boli, a jakie są z niego pożytki ...♥
delvet
 
Posty: 243
Dołączył(a): 16 kwi 2011, o 08:42

Re: Zmiana zasad przydzielania rabatów

Postprzez mario315 » 26 paź 2016, o 18:15

Coś się zmieniło w rabatach i już nie obniża o 50%??

Obrazek

Połowa z 340 to jest 170, a tu jest napisane, że minimalna cena to 213.
mario315
 
Posty: 13
Dołączył(a): 14 gru 2013, o 20:48

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron