PROMOCJE U PAJTONA...

Tutaj możesz się ogłaszać, informować i promować.

PROMOCJE U PAJTONA...

Postprzez pajton » 19 lut 2015, o 13:29

Witam wszystkich :)

Mam dwie propozycje promocyjne z których można u mnie skorzystać:

PROMOCJA 1
Pobierając jedną z moich książek lub płyt za 100 lub więcej pkt, drugą z wystawionych poniżej 90 pkt wybieramy już całkiem gratis, proszę o wysłanie wiadomości z gratisowym wybranym tytułem.

PROMOCJA 2
Pobierając jednorazowo pięć książek automatycznie uzyskujemy rabat 50% na wybrane pozycje, dodatkowo wybieramy gratisowy dowolny przedmiot z wystawionych poniżej 90 pkt, proszę o wysłanie wiadomości z nazwą wybranego gratisu, punkty z rabatu 50% zwracam po potwierdzeniu odbioru, przedmiot gratisowy dołanczany jest do wysyłki bez pobierania pkt z konta zamawiającego.

*W promocji nie biorą udziału książki które wchodzą w skład serii np Saga rodu Forsyte'ów, Hornblower... itp
*Książki wystawione pół roku temu, czyli z 50% rabatem systemowym też biorą udział w mojej promocji a więc są w zasadzie za darmo...

Przy większych potrzebach możliwe większe, indywidualne - promocje, gratisy itp, przy mniejszych też ale trzeba pisać...

ZAPRASZAM
pajton
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 mar 2012, o 22:06

Powrót do Ogłoszenia i promocje użytkowników

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron