Rabat półroczny w nowej wersji Finty

Pytania i odpowiedzi dotyczące funkcjonalności serwisu

Rabat półroczny w nowej wersji Finty

Postprzez RedAngel » 28 wrz 2014, o 12:20

Chciałam się upewnić co do jednej kwestii dotyczącej naszych ulubionych rabatów półrocznych w nowej wersji.
Wiemy już po testach, że zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami admina rabat półroczny będzie działał po 6 miesiącach od ostatniej modyfikacji przedmiotu a nie po 6 miesiącach od daty wystawienia.
Czy jeżeli ja dzisiaj przecenię lub w inny sposób zmodyfikuję swoje przedmioty z rabatem półrocznym to w momencie wejścia nowej wersji te rabaty mi znikną i będę musiała czekać 6 miesięcy od dzisiaj, czy nowa wersja startuje ze stanem wszystkiego na dzień upgradu i dopiero modyfikacje po tej dacie będą powodowały utratę rabatu?
RedAngel
 
Posty: 109
Dołączył(a): 19 sie 2012, o 17:41

Re: Rabat półroczny w nowej wersji Finty

Postprzez delvet » 29 wrz 2014, o 01:07

Ta kwestia ujawni się dopiero w czasie wprowadzenia nowej wersji.
Poczekamy, zobaczymy ... i ewentualnie nie będziemy modyfikować.
delvet
 
Posty: 243
Dołączył(a): 16 kwi 2011, o 08:42

Re: Rabat półroczny w nowej wersji Finty

Postprzez admin » 29 wrz 2014, o 15:33

Jeżeli nowa wersja zostanie upubliczniona powiedzmy 1 listopada, to wszystkie przedmioty, które zakwalifikowały się do półrocznych rabatów przed 1 listopada, nie utracą rabatów. Jeśli jednak po 1 listopada przedmiot z dostępnym półrocznym rabatem zostanie zmodyfikowany, rabat niestety zniknie. Jeśli po 1 listopada zmodyfikujemy jakikolwiek przedmiot, bez względu na to, czy kwalifikuje się już do półrocznego rabatu, czy jeszcze nie, na półroczny rabat będzie musiał czekać 6 miesięcy.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07


Powrót do Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron