Pomożecie? Pomożemy!

Pytania i odpowiedzi dotyczące funkcjonalności serwisu

Re: Pomożecie? Pomożemy!

Postprzez Ananka » 29 sie 2013, o 19:43

nocnamalpa-FANTASTYCZNY nick napisał(a):Czy przedmiot wystawiony pół roku temu ale o wartości większej niz 300 pkt bedzie podlegał rabatowi jesli wystawiajacy obnizy go do 300 punktów ?Czy to się już nie liczy?

Obniż i sprawdź. Sekunda roboty. Właśnie zrobiłam tak (w ciężkich bólach psychiczno-emocjonalnych) z książką A. Batko "Sztuka perswazji"- praktyka języka manipulacji. Data wystawienia się nie zmienia. Modyfikujesz. jako wystawca, cenę. W efekcie przedmiot podlega pod 'rabat'.
Ananka
 
Posty: 287
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 22:12

Re: Pomożecie? Pomożemy!

Postprzez delvet » 20 lut 2014, o 09:28

Na stronie głównej serwisu jest pozycja "Zdarzenia,, która zawiera wszystkie wiadomości od chwili
rejestracji do chwili obecnej. Ja na chwilę obecną mam w tym "Archiwum powiadomień,, aż 164 strony !!!
Niestety, za chińskiego króla nie mogę usunąć tych starych powiadomień.
Czyżby były nieusuwalne?
delvet
 
Posty: 243
Dołączył(a): 16 kwi 2011, o 08:42

Re: Pomożecie? Pomożemy!

Postprzez admin » 20 lut 2014, o 16:09

Historia zdarzeń jest nieedytowalna. Być może zostanie wprowadzona jakieś systemowe ograniczenie, np do zdarzeń nie starszych niż rok ale nadal nie będzie można ingerować w nie ręcznie.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Pomożecie? Pomożemy!

Postprzez delvet » 20 lut 2014, o 21:42

Adminku !!! Mówi się trudno. Niech tam sobie wiszą.
Pozdrawiam cieplutko i dziękuję za szybką odpowiedź. :D
delvet
 
Posty: 243
Dołączył(a): 16 kwi 2011, o 08:42

Re: Pomożecie? Pomożemy!

Postprzez zeida » 6 mar 2014, o 16:07

Pomożecie? - Pomożemy! Mam nadzieję, że tak będzie! Dlaczego mąż tutaj nie może zaświadczyć za żonę? Jeśli kobieta, żona, nie ma własnego konta w banku -dlaczego nie może u Was potwierdzić tożsamości? O czym to świadczy?
zeida
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 mar 2014, o 17:32

Re: Pomożecie? Pomożemy!

Postprzez admin » 6 mar 2014, o 18:47

Pamiętam, że dostałem na e-mail pytanie o weryfikację od użytkownika zeida. Przyznam jednak, że się trochę pogubiłem. Czy problemem jest weryfikacja konta zeida, czy krzchr? Dzisiaj otrzymaliśmy przelew weryfikacyjny od krzchr a dane nadawcy przelewu były danymi kobiety... Wychodzi więc na to, że to mąż nie ma własnego konta w banku a przelew został wysłany z konta żony - odwrotnie niż sugeruje zeida w poprzednim poście. Poza tym krzchr informuje mnie w prywatnej wiadomości, że konto bankowe, z którego wysłany został przelew jest wspólne...

No, chyba że zeida nie ma nic wspólnego z krzchr i jest to tylko zbieg okoliczności. Jeśli tak jest, to proszę o kontakt prywatny w celu wyjaśnienia sytuacji. Ja naprawdę staram się nie utrudniać życia użytkownikom.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Pomożecie? Pomożemy!

Postprzez Akwilla » 21 kwi 2014, o 10:29

Mam jedno pytanko, po szybkim przeglądzie forum nie znalazłam odpowiedzi (daaawno mnie tu nie było, a znowu mam kilka przedmiotów do wymiany).

Mam kody na Steama, czy Origina do gier, które mnie nie interesują. Mogę je tu wystawić, czy dozwolone są tylko "materialne" gry (CD itp).
Akwilla
 
Posty: 19
Dołączył(a): 29 cze 2011, o 21:19

Re: Pomożecie? Pomożemy!

Postprzez admin » 22 kwi 2014, o 09:56

Wystawiać można wszystko, jeśli tylko nie narusza to polskiego prawa.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Pomożecie? Pomożemy!

Postprzez Shino » 20 sie 2014, o 19:35

Witam. Mam pytanie i nigdzie nie mogę znaleźć na nie odpowiedzi. Mianowicie: czy można na Fincie wyłączyć powiadomienia na maila?
Shino
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 sty 2014, o 16:44

Re: Pomożecie? Pomożemy!

Postprzez admin » 20 sie 2014, o 20:26

Po zalogowaniu proszę użyć konfiguracji na stronie:

https://www.finta.pl/myprofile/notifies-settings

Można tam określić, jakiego rodzaju powiadomienia mają być przesyłane e-mailem.

Jest to robocza wersja, bez właściwego stylu graficznego, ale działa poprawnie.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron