20 lipca-20 sierpnia Wielka Wyprzedaż Od ♥

Tutaj możesz się ogłaszać, informować i promować.

20 lipca-20 sierpnia Wielka Wyprzedaż Od ♥

Postprzez Ananka » 18 lip 2014, o 16:19

Dziś obniżyłam wszystkie ceny o min. 10% ♥. Wystawiam też nowe przedmioty, by nieco zwiększyć ich pulę.
Dodatkowo przy zamówieniu zbiorczym "3 rzeczy naraz" oddaję 20%♥ wartości złożonego zamówienia, po potwierdzeniu jego odbioru w systemie.
Przesyłki "3w1" w miarę możliwości będę wysyłać MINI PACZKĄ, którą można śledzić w systemie. Posiada nr nadania, dojdzie na pewno!
Ponadto niemal wszystko (dziś wystawiłam nowe przedmioty, by zwiększyć wybór)) jest u mnie objęte rabatem admina -50%, zatem

Zaoszczędź nawet ponad 80%!!!♥

Moja mega wypasiona promocja od ♥ obowiązuje przez miesiąc od dn. 20 lipca włącznie do dn. 20 sierpnia włącznie. Moja unikatowa mega promocja jest limitowana czasowo - po 20 sierpnia będę w trybie urlopu (wyjazd za granicę) i nie będzie można nic zamawiać.
Zapraszam zatem JUŻ DZIŚ do przeglądania przedmiotów poniżej.
Ananka
 
Posty: 287
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 22:12

Re: 20 lipca-20 sierpnia Wielka Wyprzedaż Od ♥

Postprzez Ananka » 16 sie 2014, o 12:09

Pierwsza osoba skorzystała juz z promocji i właśnie otrzymała ode mnie należne +20% wartości zamówienia gratis!

I ty możesz mieć taki zwrot, jeśli zamówisz tak jak Ona do 20 sierpnia min. 3 rzeczy u mnie :)
Ananka
 
Posty: 287
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 22:12


Powrót do Ogłoszenia i promocje użytkowników

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron