Opinie dotyczące planowanych zmian na Fincie

Tutaj możesz podzielić się swoją opinią na temat funkcjonowania serwisu oraz podać wszelkie sugestie dotyczące usprawnień lub zmian

Re: Opinie dotyczące planowanych zmian na Fincie

Postprzez Ananka » 17 gru 2013, o 11:47

jest możliwość, żeby sumowało wszystkie sprzedane punkty na giełdzie, wszystkie ceny netto, zbiorczo? Żeby było wiadomo ile RAZEM punktów sprzedano i za jaką kwotę łącznie.
Chce tego.

Jak nie to trudno, i tak ida zmiany.


a Pan Admin zmienił już zasady tych rabatów pólrocznych? jak zmniejsze cenę przedmiotu objętego rabatem, to edytuję, czyli strace rabat/?? to nie moge obniżyć ceny teraz tak?
Ananka
 
Posty: 287
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 22:12

Re: Opinie dotyczące planowanych zmian na Fincie

Postprzez delvet » 17 gru 2013, o 20:25

Ananka napisał(a):a Pan Admin zmienił już zasady tych rabatów pólrocznych? jak zmniejsze cenę przedmiotu objętego rabatem, to edytuję, czyli strace rabat/?? to nie moge obniżyć ceny teraz tak?



Można edytować, obniżyć cenę, ponownie udostępnić do wymiany i wtedy pobierający nie traci rabatu.
delvet
 
Posty: 243
Dołączył(a): 16 kwi 2011, o 08:42

Re: Opinie dotyczące planowanych zmian na Fincie

Postprzez admin » 18 gru 2013, o 10:25

Giełda zostanie zastąpiona możliwością kupna i sprzedaży punktów po stałym kursie. Nie ma więc już większego sensu inwestować w zmiany związane z giełdą.

Zasady dotyczące rabatów jeszcze się nie zmieniły.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Opinie dotyczące planowanych zmian na Fincie

Postprzez Ananka » 18 gru 2013, o 10:40

W takim razie obniżyłam ceny przedmiotów.
Ananka
 
Posty: 287
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 22:12

Re: Opinie dotyczące planowanych zmian na Fincie

Postprzez nelly070707 » 18 gru 2013, o 11:12

admin napisał(a):Giełda zostanie zastąpiona możliwością kupna i sprzedaży punktów po stałym kursie. Nie ma więc już większego sensu inwestować w zmiany związane z giełdą.
Zasady dotyczące rabatów jeszcze się nie zmieniły.

Adminie drogi a jest jakiś termin tych zmian??
nelly070707
 
Posty: 311
Dołączył(a): 11 sie 2011, o 11:27
Lokalizacja: Lubin

Re: Opinie dotyczące planowanych zmian na Fincie

Postprzez Ananka » 18 gru 2013, o 19:32

nie ma nelciu, nie ma... faceta o termin pytasz, informatyka w dodatku? oj nelciu nelciu moja... Teraz to święta potem trzech króli........ a potem się zobaczy xD

[Bo ja rozmawiałam z adminem i on nic nie wie, nic nie powie, ja pytałam o giełdę głównie jednak, bo to dla mnie było mega ważne]
Ananka
 
Posty: 287
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 22:12

Re: Opinie dotyczące planowanych zmian na Fincie

Postprzez Inis » 6 gru 2014, o 10:47

admin napisał(a):Giełda zostanie zastąpiona możliwością kupna i sprzedaży punktów po stałym kursie. Nie ma więc już większego sensu inwestować w zmiany związane z giełdą.


Chciałam zapytać czy wiadomo już może kiedy to nastąpi? Przyznam szczerze, że bardzo na to czekam - mam trochę punktów do wydania, chciałabym poprosić o kilka tytułów w sklepie finty, ale nijak się to nie opłaca przy aktualnym przeliczniku, kiedy cena punktów spada na łeb na szyję.

Zresztą działa to też w drugą stronę: aktualnie wystawiane nowości (żeby opłacało się je oddać i potem pobrać za nie coś sensownego) często przekraczają pułap 400 punktów. To wpływa na mniejsze zainteresowanie nimi, a co za tym idzie na mniejszy ruch w transakcjach.

Gdyby sytuacja się ustabilizowała (np. tak jak było to na początku działania finty 1 zł - 10 pkt), bardzo chętnie poobniżałabym ceny wystawianych przedmiotów. Chciałabym mieć pewność, że po oddaniu np. dwóch świetnych nowości będę miała szansę pobrać coś równie atrakcyjnego, a nie tak jak jest teraz - że nagle punkty znów zaczną tracić swoją wartość.
Inis
 
Posty: 109
Dołączył(a): 6 sie 2011, o 09:27

Re: Opinie dotyczące planowanych zmian na Fincie

Postprzez Ananka » 6 gru 2014, o 12:15

Na nowej stronie portalu sprzedasz swoje punkty ale wg przelicznika że za 100 pkt dostaniesz 9 zł a nie 10 zł. Za 10 zł to możesz KUPIĆ 100 pkt. Na nowej stronie nie ma za to kolejek i punkty sprzedajesz od razu. Myślę, że co najmniej kilkanaście-kilkadziesiąt osób chętnie z tego skorzysta. Nie testujesz z nami nowej strony?

W sumie nie napływaja jakies poważne zgłoszenia błędów, więc wszystko zależy jak admin stoi z czasem. Bo nowa strona już wygląda i działa super, więc chyba można by od nowego roku...
Ananka
 
Posty: 287
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 22:12

Re: Opinie dotyczące planowanych zmian na Fincie

Postprzez Inis » 6 gru 2014, o 12:18

Dziękuję za odpowiedź Ananko. I to jest naprawdę bardzo dobra wiadomość :)

Nie testuję nowej strony, bo dość krucho u mnie z czasem i nie chciałabym podejmować się czegoś, z czego nie byłabym w stanie się wywiązać :(
Inis
 
Posty: 109
Dołączył(a): 6 sie 2011, o 09:27

Re: Opinie dotyczące planowanych zmian na Fincie

Postprzez Ananka » 6 gru 2014, o 12:27

ha! ja zawsze pytałam o to admina jak zapowiadał zmiany ale... Już PRZESTAŁAM.
nie warto xD
Będziesz miała odpowiedź w stylu "Dbając o dobro userów finty dokładamy wszelkich starań by jak najszybciej...Nie jestem jednak w stanie podać żadnej wiążącej daty." i zdążałam wyjechać za granicę i wrócić, i znowu wyjechać i wrócić i lata mijają ;p Ale ja już teraz przynajmniej widzę światło w tunelu! spieszę wiec cię poinformować że jest! To ty nie testujesz? to ile ludzi testuje?!

Zauważyłam tylko dla Ciebie, że ze strony testów to w sumie nie ma problemów i ta nowa finta to już jest dograna. Błędziki zdarzają się małe, wszystko ładnie wygląda, a i tutaj się pojawi błąd przecież a jakoś wszystko działa. Jak dla mnie więc to od nowego roku już mogłoby być.
I dla Ciebie w mikołajkowym prezencie zrzucik "giełdy" na nowej fincie. mój widok. Masz widoczny stan konta i kursy i to każdy ma w zakładce PUNKTY (ze swoim stanem konta).

PS ale chyba ze sprzedażą to jest tak, ze amdin tego z góry nie skupuje od nas, tlyko trzeba czekac na chętnych. bo kupić możesz od razu od ręki i mi to zajęło minutę!!! i już je miałam. ale ze sprzedażą to pewnie trzeba poczekać jak inni opylą, pewnie liczy się kolejność zgłoszeń ofert sprzedaży (skoro wszystkie po tym samym kursie)
Na giełdzie też można "od ręki" kupić punkty w przeciwieństwie do sprzedaży punktów, gdzie już trzeba poczekać na chętnego do kupna i przepychać się w kolejce wszystkich sprzedających.
Tak napisał admin, więc chyba chodzi o to, że nie będzie to tak natychmiast, że od razu w minutę sprzedasz 10 000 pkt xD, nawet jak już wystartuje portal. Chyba cię wprowadziłam w błąd. chyba tzreba tam będzie czekac na zbyt swoich punktów. no nie wiem jeszcze! admin powie ;p MILKNĘ
Załączniki
giełda na nowej fincie.jpg
giełda na nowej fincie.jpg (125.25 KiB) Przeglądane 8939 razy
Ostatnio edytowano 6 gru 2014, o 12:41 przez Ananka, łącznie edytowano 4 razy
Ananka
 
Posty: 287
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 22:12

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie i Sugestie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron