NEGOCJACJE

Wszystko, co nie mieści się w definicji pozostałych działów na forum

Re: NEGOCJACJE

Postprzez kasia » 27 lis 2013, o 09:28

Ananka napisał(a):[jakiś profil, np. Twój, kasiu, to widzę ile masz transakcji wszystkich. A gdzie się sprawdza ile wysłałaś, a ile zamówiłaś? :) Ja tego nie umiem! Podpowiesz mi jak ty to potrafisz? Z góry dzięki.


Proszę bardzo skoro nie potrafisz tak prostej rzeczy sprawdzic i policzyc
http://www.finta.pl/user/Ananka/transactions
Dziwisz sie ze malo osob pobiera jak Ty sama zamrozilas tyle puntow.
kasia
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19 gru 2011, o 21:56

Re: NEGOCJACJE

Postprzez kasia » 27 lis 2013, o 09:54

nelly070707 napisał(a):Umiesz, umiesz nie zgrywaj się ;) :P a jeśli nie to podpowiem, żebyś zajrzyła do wszystkich transakcji użytkownika.


Moze nie umie jak u niej jest wschodni zachod http://www.finta.pl/forum/viewtopic.php ... 3520#p3520
Mnie uczono ze jest polnoc, poludnie, wschod, zachod, polnocny wschod, polnocny zachod, poludniowy wschod i poludniony zachod ale o wschodnim zachodzie nie slyszalam.
kasia
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19 gru 2011, o 21:56

Re: NEGOCJACJE

Postprzez Ananka » 27 lis 2013, o 11:13

Dziękuję Ci, kasiu, za link do moich transakcyj, z tym że ja w liczbie transakcji nie widzę u użytkownika podziału na dwie zakładki: Zamówione/Wydane, tylko zbiorczo sumę wszystkich. Chciałam nauczyć się sprawdzać jak Ty - ile ktoś zamówił, a ile wysłał. Nadal tego nie potrafię sprawdzić. W linku, który podałaś, a który i ja oczywiście kojarzę, widzę tylko liczbę wszystkich transakcji, zarówno osoby będącej Nadawcą, jak i występującej w charakterze Odbiorcy. Poszczególnie, z podziałem na dwie role, to nadal nie umiem, a Ty tak. Dlatego o to pytałam.
nelly070707 napisał(a):
Ananka napisał(a):A gdzie się sprawdza ile wysłałaś, a ile zamówiłaś? :) Ja tego nie umiem!

Umiesz, umiesz nie zgrywaj się ;) :P a jeśli nie to podpowiem, żebyś zajrzyła do wszystkich transakcji użytkownika.

A zajrzyłam nelko, zajrzyłam i właśnie nie widzę! toteż o pomoc kasię poprosiłam, bo ona to umie znaleźć podzielone, a ja tylko zbiorczo widzę. kto pyta nie błądzi, a ja chętna do nauki jestem. Najpierw sama próbowałam znaleźć i nie widzę tego podzielonego, no naprawdę! Widzę u Ciebie (przepraszam że tak się Twojego przykładu teraz uczepię) ile masz wszystkich transakcji 'Dokonane wymiany 275', ale nie widzę ile z tego pobrałaś a ile nadałaś. A kasia to umie tak... zobaczyć, bo napisała szczegółowo.

Może ja źle to pytanie zadaję, może ja źle to rozumiem... No nic. Pytać nie wadzi, jak się chce zrozumieć. :)
Ananka
 
Posty: 287
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 22:12

Re: NEGOCJACJE

Postprzez povc12 » 27 lis 2013, o 15:28

Jak zajrzy się w zakładkę "wszystkie transakcje użytkownika" to można zobaczyć wszystkie jego transakcje - co pobrał i oddał, i za ile :)
povc12
 
Posty: 46
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 15:27

Re: NEGOCJACJE

Postprzez nelly070707 » 27 lis 2013, o 16:10

Ananka napisał(a):Może ja źle to pytanie zadaję, może ja źle to rozumiem... No nic. Pytać nie wadzi, jak się chce zrozumieć. :)

Moja droga, tego o co pytasz faktycznie nie widać. Tam jest kumulacja. Po prostu trzeba to sobie skrupulatnie policzyć, tak samo jak wystawione punkty przez jednego użykownika na giełdzie ;) łoo matko temat był zupełnie inny a wyszło jak zawsze :lol: :lol: :lol:
nelly070707
 
Posty: 311
Dołączył(a): 11 sie 2011, o 11:27
Lokalizacja: Lubin

Re: NEGOCJACJE

Postprzez delvet » 27 lis 2013, o 16:11

Ananka napisał(a): ja chętna do nauki jestem. Najpierw sama próbowałam znaleźć i nie widzę tego podzielonego, no naprawdę! Widzę u Ciebie ile masz wszystkich transakcji quote]

No to musisz pomyśleć. Wierz mi myślenie nie boli :)
A pamiętasz jak mnie pouczałaś jak się pisze posty .....
Ja Ci powiem więcej.
Mogę Ci podać Twoje dane i adres pod którym mieszkasz.
Kto szuka, nie błądzi.

nelly070707 napisał(a):Moja droga, tego o co pytasz faktycznie nie widać. Tam jest kumulacja. Po prostu trzeba to sobie skrupulatnie policzyć, tak samo jak wystawione punkty przez jednego użykownika na giełdzie ;)


A to jest tylko 10 min roboty. :lol:
delvet
 
Posty: 243
Dołączył(a): 16 kwi 2011, o 08:42

Re: NEGOCJACJE

Postprzez Ananka » 27 lis 2013, o 17:03

delvet napisał(a):
Ananka napisał(a): ja chętna do nauki jestem. Najpierw sama próbowałam znaleźć i nie widzę tego podzielonego, no naprawdę! Widzę u Ciebie ile masz wszystkich transakcji quote]

No to musisz pomyśleć. Wierz mi myślenie nie boli :)
A pamiętasz jak mnie pouczałaś jak się pisze posty .....
Ja Ci powiem więcej.
Mogę Ci podać Twoje dane i adres pod którym mieszkasz.
Kto szuka, nie błądzi.

nelly070707 napisał(a):Moja droga, tego o co pytasz faktycznie nie widać. Tam jest kumulacja. Po prostu trzeba to sobie skrupulatnie policzyć, tak samo jak wystawione punkty przez jednego użykownika na giełdzie ;)


A to jest tylko 10 min roboty. :lol:
Delvet, ja Cię bardzo proszę o staranne cytowanie, jeśli powołujesz się na mój nick, bo do nikogo nigdy nie zwracałam się w taki sposób jak zacytowałaś pod moim nickiem. Nigdy nie pisałam tutaj do nikogo, że musi pomyśleć, bo myślenie nie boli czy że mogę podać jego dane adresowe. Staram się szanować czyjąś prywatność, czyjeś dane personalne, bo w końcu też kilkudziesięciu osobom wysyłałam rzeczy i znam ich dane. Ale nigdy do nikogo się tak nie zwracałam jak to mi przypisałaś w poście. Proszę, nigdy nie przypisuj mi słów, których nie użyłam.
Jak rozumiem, "10 minut roboty" zajmie mi podzielenie niemal 300 transakcji mojej znajomej, nelci, na Oddane i Pobrane. OK. Tylko po co miałabym marnować na to swoje 10 minut z życia? No i jeszcze drugie tyle na podsumowanie wystawionych przez koleżankę punktów na giełdzie. No nie, mam ciekawsze zajęcia w Internecie, a nelcia niech robi co chce jak chce kiedy chce i ile chce, skoro mnie to nie krzywdzi. :) Jutro wyjeżdżam na 'wakacyjną' wycieczkę i wolę sobie poczytać o mieście, do którego jadę niż sprawdzać cudze kwestie :) Jestem w szoku, że komuś chciało się mnie tak inwigilować i na giełdzie i w transakcjach. Po co? Ludzka logika mnie naprawdę nadal zadziwia. I obawiam się adminie, że ekonomia jest zbyt staroświecka i teoretyczna, by tyle zaskakujących w charakterze dusz ogarnąć i wyciągnąć z nich jakieś stałe wnioski, na podstawie których chcielibyśmy wysnuwać prognozy :)
nelcia♥ napisał(a): łoo matko temat był zupełnie inny a wyszło jak zawsze :lol: :lol: :lol:
Bo ja się za rozmowami z Toba tak stęskniłam trochę, że żal nie prowadzić ^^ A admin skasował mi Ciebie z listy znajomych!!!!!, nie widzę Cię, nie mam szybkiego kontaktu, to na forum się Tobą nacieszę xD I tylko jak czytam książki i zakładką Twoją przekładam strony, to się tak rozrzewnię nieraz... JAK ZAWSZE się gaduła rozgadała, bo lubi, zwłaszcza gdy kogoś lubi :) Ale się przy okazji dowiedziałam, że ludzie mają ciekawe hobby tutaj. No nie przypuszczałam. ;)
Ananka
 
Posty: 287
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 22:12

Re: NEGOCJACJE

Postprzez delvet » 27 lis 2013, o 18:24

Ananka napisała
,,Delvet, ja Cię bardzo proszę o staranne cytowanie, jeśli powołujesz się na mój nick, bo do nikogo nigdy nie zwracałam się w taki sposób jak zacytowałaś pod moim nickiem. Nigdy nie pisałam tutaj do nikogo, że musi pomyśleć, bo myślenie nie boli czy że mogę podać jego dane adresowe.,,

Nie Ty tego nie napisałaś, to są moje słowa.
Nie zauważyłaś słowa |quote| na końcu cytatu Twego postu ?
delvet
 
Posty: 243
Dołączył(a): 16 kwi 2011, o 08:42

Re: NEGOCJACJE

Postprzez nelly070707 » 27 lis 2013, o 18:55

Ananka napisał(a):A admin skasował mi Ciebie z listy znajomych!!!!!, nie widzę Cię, nie mam szybkiego kontaktu, to na forum się Tobą nacieszę xD I tylko jak czytam książki i zakładką Twoją przekładam strony, to się tak rozrzewnię nieraz... JAK ZAWSZE się gaduła rozgadała, bo lubi, zwłaszcza gdy kogoś lubi :) Ale się przy okazji dowiedziałam, że ludzie mają ciekawe hobby tutaj. No nie przypuszczałam. ;)

Tak lista znajomych jest potrzebna, od ostatnich zmian zaglądam tam i ciągle to samo "Tutaj już niedługo będziesz mógł zarządzać listą swoich znojomych" o i teraz wyszło mi że z literówką w słowie "znajomych". ciekawe czy ktoś to zauważył??
nelly070707
 
Posty: 311
Dołączył(a): 11 sie 2011, o 11:27
Lokalizacja: Lubin

Re: NEGOCJACJE

Postprzez Ananka » 27 lis 2013, o 20:17

admin coś ostatnio pije albo na głodzie jest!!!!!!! :D bo dziś mu właśnie przed Twoim postem, nelciu, uwagę na literówkę zwróciłam, iż lista znajomych "jest w TAKCIE zmian" czy jakoś tak. No ma chłopina dużo na głowie, literówki się pojawiają, ale na ogól nie chce mi się specjalnie czepiać i szukać na forum linku do PW do admina :P tylko dziś mu to napomknęłam, bo się na ten brak Ciebie w Liście znajomych nadziałam i zdenerwowałam. Normalnie tak admin tu rozkopał mi moje przyczółki jak rządzący- drogi w całym kraju!!! Gdzie się nie ruszę to objazdy, roboty, budowy. Innowacyj się zachciało, phi!!! ;)

Neeelka, fajna maseczka w promocji jest, nie zamawiasz? Planet Spa to fajna seria.
Pzdr Cie cieplutko.
Ananka
 
Posty: 287
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 22:12

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dowolne tematy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron