Przyłączcie się:)

Tutaj możesz się ogłaszać, informować i promować.

Przyłączcie się:)

Postprzez bmz1 » 8 lut 2015, o 09:15

Witajcie drodzy użytkownicy Finty:)
Przez okres mojego pobytu na fincie, bardzo wzbogaciłam moją bibliotekę, postanowiłam więc w jakiś sposób się odwdzięczyć temu, który stworzył tak wspaniały portal:)
Chciałabym zapoczątkować taką akcję, że każdy z nas coś pobierze od admina:) Tak aby i on na tym coś "zarobił" :)
Mam nadzieję, że licznie się przyłączycie, zwłaszcza że w lutym widzę znaczny wzrost w ilości pobieranych pozycji, zwłaszcza z tym rabatem półrocznym, za który finalnie płaci amin:)
Ja chciałam bardzo podziękować adminowi, za stworzenie tak wspaniałego portalu, za cierpliwość przy naszych "darmowych " promocjach, za wspieranie nas i czas tu poświęcony:)
Mam nadzieję, że finta pomimo zmian będzie nadal taka jak była:) Tego nam wszystkim życzę:)
A teraz do POBIERANIA :)
Ja rozpoczynam:)
bmz1
 
Posty: 94
Dołączył(a): 11 paź 2011, o 05:12

Re: Przyłączcie się:)

Postprzez admin » 8 lut 2015, o 12:05

Bardzo dziękuję bmz1 za miłe słowa i chęć pomocy. Muszę jednak szybko zdradzić Wam wszystkim parę tajemnic żeby Wasza pomoc nie obróciła się przeciwko mnie :)

Ja na tym serwisie do tej pory w żaden sposób nie zarabiam a wręcz przeciwnie. Od początku działalności Finty przychody nie bilansują się z wydatkami. Kosztami w moim przypadku są przede wszystkim wydatki na zakup nowych książek przekazywanych w ramach działalności finta_sklep oraz wypłaty dla użytkowników, którzy sprzedają swoje punkty. Dodatkowym czynnikiem, który przekłada się na wzrost kosztów, jest udzielanie rabatów - powodują one wzrost liczby punktów w obrocie i w efekcie spadek ich wartości.

Działalność finta_sklep generuje wyłącznie przychód wirtualny (punkty) i koszt realny (zakup książek). Niestety przychód wirtualny nie przekłada się wprost na przychód realny. Jeśli więc faktycznie chcielibyście wspomóc serwis, musielibyście więcej punktów kupować i mniej ich sprzedawać. Musi to być jednak dobrowolna decyzja każdego użytkownika wynikająca raczej z realizacji własnych korzyści niż z jakkolwiek pojętej dobroczynności.

Mimo negatywnych reakcji wielu użytkowników, wierzę głęboko, że zmiany zasad dotyczące udzielania rabatów wpłyną jednak pozytywnie na sytuację na rynku wymian w naszym serwisie, co też przełoży się na polepszenie sytuacji ekonomicznej właściciela :)
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07


Powrót do Ogłoszenia i promocje użytkowników

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron