Dodawanie dodatkowych zdjęć

Jeśli znalazłeś jakieś nieprawidłowości w działaniu serwisu to zgłoś je tutaj

Dodawanie dodatkowych zdjęć

Postprzez eland » 30 lip 2013, o 20:24

Wcześniej dodawanie dodatkowych zdjęć działało bez problemu, ale ostatnio coś się popsuło. Czy tylko ja mam z tym problemy? Korzystam z Google Chrome.
eland
 
Posty: 84
Dołączył(a): 18 lip 2011, o 17:19

Re: Dodawanie dodatkowych zdjęć

Postprzez admin » 30 lip 2013, o 20:58

A jakie są objawy?

Sprawdzałem u siebie na chrome i wszystko wydaje się działać poprawnie.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Dodawanie dodatkowych zdjęć

Postprzez eland » 30 lip 2013, o 21:24

Dodaję zdjęcie, pokazuje się nazwa, obok jest czerwony krzyżyk i nic się nie pojawia po zatwierdzeniu. Pamiętam, że wcześniej coś jeszcze było obok tego krzyżyka (bo on raczej usuń oznacza, prawda?). Wielkość pliku jest ok.
eland
 
Posty: 84
Dołączył(a): 18 lip 2011, o 17:19

Re: Dodawanie dodatkowych zdjęć

Postprzez admin » 31 lip 2013, o 10:24

Po wybraniu zdjęć na ekranie powinniśmy mieć widok jak poniżej

Edycja przedmiotu  aa - Finta.pl - Platforma wymiany. Wymiana książek, filmów, gier, bez pieniędzy. (1).png
Edycja przedmiotu aa - Finta.pl - Platforma wymiany. Wymiana książek, filmów, gier, bez pieniędzy. (1).png (26.96 KiB) Przeglądane 10188 razy


Naciskamy "Wyślij" (zaznaczony strzałką). Po załadowaniu zdjęć na serwer widok zmieni się na pokazy poniżej

Edycja przedmiotu  aa - Finta.pl - Platforma wymiany. Wymiana książek, filmów, gier, bez pieniędzy..png
Edycja przedmiotu aa - Finta.pl - Platforma wymiany. Wymiana książek, filmów, gier, bez pieniędzy..png (43.01 KiB) Przeglądane 10188 razy
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Dodawanie dodatkowych zdjęć

Postprzez eland » 31 lip 2013, o 12:38

U mnie nie pojawia się Wyślij ani Anuluj, dlatego pewnie zdjęcia się nie zamieszczają. Ale wcześniej działało bez problemu.
eland
 
Posty: 84
Dołączył(a): 18 lip 2011, o 17:19

Re: Dodawanie dodatkowych zdjęć

Postprzez admin » 31 lip 2013, o 15:05

Czy problem dotyczy jakiegoś konkretnego zdjęcia? Mogę prosić o testowe załadowanie jakiegoś innego zdjęcia. Najlepiej byłoby spróbować dodać jednorazowo tylko jedno zdjęcie - jeśli będziemy próbować dodawać jednorazowo 3 zdjęcia to nie będziemy wiedzieć, które z nich powoduje nieprawidłowe działanie. Proszę również spróbować załadować to zdjęcie, które nie ładuje się na chrome, na jakiejś innej przeglądarce.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Dodawanie dodatkowych zdjęć

Postprzez eland » 31 lip 2013, o 20:31

Nie wiem co się zmieniło, ale dzisiaj mogłam już załadować dodatkowe zdjęcia. Dziękuję za poświęcony czas. Problemu w tej chwili już nie ma.
eland
 
Posty: 84
Dołączył(a): 18 lip 2011, o 17:19

Re: Dodawanie dodatkowych zdjęć

Postprzez nutinka » 9 sie 2013, o 19:50

Mam ten sam problem od pewnego już czasu. Chcę dodać zawsze jedno zdjęcie dodatkowe, poza tym, które system mi narzuca, a nie pojawia się przycisk "wyślij". Wygląda to tak:

Obrazek

Po zapisaniu danych książki zdjęcia nie ma. Żeby się pokazało, trzeba dane edytować i załadować od nowa, wtedy jest już dobrze, ale te dodatkowe operacje są nieco czasochłonne.

Używam ff 22.0 (który coraz bardziej mnie wkurza).
nutinka
 
Posty: 91
Dołączył(a): 20 cze 2011, o 16:05

Re: Dodawanie dodatkowych zdjęć

Postprzez admin » 10 sie 2013, o 07:59

Wygląda na to, że problem nie jest związany z typem przeglądarki - poprzednie zgłoszenie dotyczyło chrome. Będę musiał bliżej się temu przyjrzeć.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Dodawanie dodatkowych zdjęć

Postprzez povc12 » 11 gru 2013, o 11:32

U mnie też ten problem od dawna występuje i radzę sobie z nim w ten sposób:

Zdjęcie główne dodaje się bez problemów. Przy wybraniu jakiegokolwiek zdjęcia dodatkowego nie pojawia mi się właśnie przycisk "wyślij". Dopiero jak zatwierdzę dane książki i potem przed kliknięciem w przycisk ostatecznego dodania wejdę znów w edycję, to wtedy mogę dodać dodatkowe zdjęcia. Trochę to irytujące, a dzieje mi się tak od bardzo dawna.

Używam Firefoxa - w tej chwili wersji 24.
povc12
 
Posty: 46
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 15:27

Następna strona

Powrót do Zgłoszenia błędów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron