Dodawanie przedmiotów

Jeśli znalazłeś jakieś nieprawidłowości w działaniu serwisu to zgłoś je tutaj

Dodawanie przedmiotów

Postprzez boopoland » 19 lip 2012, o 09:13

Nie wiem co się stało, ale było tak.

Próbowałam dodac film "Idy marcowe" i za każdym razem wywalało mnie z powodu przekroczenia jakiegoś tam czasu.
No to ja a piac od nowa dodaję, bo skoro nie ma, to znaczy muszę dodac.
Po kilku minutach widzę na głównej mój film, ze zdjęciem, którego nie mogłam dodac :!:, a na liście swoich przedmiotów mam filmów kilka.
Nie wiem co się stało, ale zdenerwowałam się trochę.
Klikamy, pomagamy - Humanitarni
boopoland
 
Posty: 110
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 17:46
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Dodawanie przedmiotów

Postprzez admin » 19 lip 2012, o 10:17

Przyczyna problemu może być dwojakiego rodzaju.

Po pierwsze, z przyczyn od nas niezależnych czasami serwer hostujący fintę "przytyka się". Objawia się to dłuższym czasem ładowania się strony lub wolniejszym wysyłaniem formularzy w przypadku dodawania nowych przedmiotów. Dla mnie jest to tym bardziej frustrujące, ponieważ płacę za usługę firmie home.pl (świadoma antyreklama) i oczekuję usługi o odpowiedniej jakości.

Druga ewentualna przyczyna to duży rozmiar obrazka (zdjęcia przedmiotu) wstawiony do formularza podczas dodawania. Im większy rozmiar, tym dłuższy będzie czas wysyłania formularza.

Być może w tym przypadku nałożyły się nawet obie przyczyny.

Pewnym pocieszeniem może być fakt, że nawet w przypadku wielokrotnego dodania tego samego przedmiotu, nie zostanie on automatycznie wystawiony do wymiany ponieważ trzeba to "ręcznie" potwierdzić na stronie, która wyświetla się po wysłaniu formularza. Owszem, zostanie on wielokrotnie dodany do listy przedmiotów, z której trzeba będzie usunąć wszystkie duplikaty zostawiając tylko jeden, który udostępnimy do wymiany.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Dodawanie przedmiotów

Postprzez boopoland » 19 lip 2012, o 10:39

Dzięki za odpowiedź.
Optuję za pierwszą możliwością, bo X czasu temu nauczyłam się na Fincie, że moje zdjęcia są za duże i teraz zanim swoje wgram bawię się nimi trochę.
Zresztą, było dokładnie tak jak opisujesz tę pierwszą opcję.
I faktycznie, te "nadwyżkowo" dodane filmy były nieudostępnione.
W każdym razie, jeszcze raz dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam,
Ola :)
Klikamy, pomagamy - Humanitarni
boopoland
 
Posty: 110
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 17:46
Lokalizacja: Bydgoszcz


Powrót do Zgłoszenia błędów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron