Nie znaleziono użytkownika

Jeśli znalazłeś jakieś nieprawidłowości w działaniu serwisu to zgłoś je tutaj

Nie znaleziono użytkownika

Postprzez boopoland » 30 cze 2012, o 08:21

Mam mega problem z wiadomością prywatną.
Sprawa wygląda tak - pobrałam od vicious książkę i chciałam do niej napisac wiadomośc, ale za każdym razem nie mogę tego wysłac, bo pojawia się komunikat - Nie znaleziono użytkownika, ale z tego co widzę, użytkownik jest i ostatnio był tutaj wczoraj wieczorem. O co chodzi więc?

Obrazek
Klikamy, pomagamy - Humanitarni
boopoland
 
Posty: 110
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 17:46
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Nie znaleziono użytkownika

Postprzez admin » 30 cze 2012, o 09:19

Użytkownik vicious został zablokowany w związku z nieudzielaniem odpowiedzi administracji w sprawie niezrealizowanych transakcji. Problem natomiast polega na tym, że do zablokowanego użytkownika nie można wysyłać wiadomości. Będziemy musieli prawdopodobnie zmienić zachowanie się aplikacji aby takie sytuacje były lepiej obsługiwane.

Jeśli viciuos posiada jakieś otwarte transakcje, których nie zrealizuje, zostaną one anulowane a punkty zwrócone zamawiającym.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Nie znaleziono użytkownika

Postprzez boopoland » 30 cze 2012, o 09:50

Dzięki za szybką odpowiedź :)

admin napisał(a):Jeśli viciuos posiada jakieś otwarte transakcje, których nie zrealizuje, zostaną one anulowane a punkty zwrócone zamawiającym.

No właśnie w tym sęk ;). Teoretycznie, ile powinnam czekac na zrealizowanie przez vicious transakcji?
Pozdrawiam,
Ola
Klikamy, pomagamy - Humanitarni
boopoland
 
Posty: 110
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 17:46
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Nie znaleziono użytkownika

Postprzez admin » 30 cze 2012, o 19:51

Wszystkie otwarte transakcje użytkownika vicious zostały anulowane i punkty zwrócone.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07


Powrót do Zgłoszenia błędów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron