Czy ocena od 1 do 5 ma sens?

Tutaj możesz podzielić się swoją opinią na temat funkcjonowania serwisu oraz podać wszelkie sugestie dotyczące usprawnień lub zmian

Re: Czy ocena od 1 do 5 ma sens?

Postprzez enga » 8 lis 2011, o 23:26

nutkab napisał(a):
Ananka napisał(a): Nie płacę, nie wymagam.

Podłamałaś mnie swoim postem a tym zacytowanym zdaniem szczególnie. Na pewno nic nie płacisz? Nic a nic? I jest Ci obojętne czy dostaniesz coś do poczytania, co zamówiłaś, czy pęczek zapleśniałych kartonów?


Tia, też mi się to zdanie "spodobało" :>

Kalio - ale z samej gwiazdki nie wywnioskujesz dlaczego jest 3, a nie 5. Ja tam wolę słowne oceny (gwiazdki bym mogła odpuścić), o ile użytkownik do nich rzetelnie podchodzi.
enga
 
Posty: 104
Dołączył(a): 30 kwi 2011, o 18:47

Re: Czy ocena od 1 do 5 ma sens?

Postprzez izabellag » 9 lis 2011, o 09:27

Enga- no własnei, przy 5 komentarz może nei jest konieczny, ale przy obniżonej ocenie warto wiedziec o co chodzi....
izabellag
 
Posty: 38
Dołączył(a): 13 lip 2011, o 09:33

Re: Czy ocena od 1 do 5 ma sens?

Postprzez Ananka » 9 lis 2011, o 15:37

To oczywiste.
Polacy chętnie osadzają innych i się skarżą, więc jak ustawimy taką opcje jako "dobrowolną", to będzie wystarczające.

Moja wypowiedź: "Nie płacę, nie wymagam" dotyczy sposobu zapakowania wysyłki. Wielu wysyła mocno spakowane książki, w foliówkach z bąbelkami. Ale trafi się też tylko obłożona papierem z adresem... i przez to w efekcie pogniecioną okładką. Bo nie wiem czy zdajecie sobie sprawę ile milionów przesyłek tygodniowo poczta przyjmuje, układa, sortuje, przemieszcza w swych kontenerach napchanych. I ta Wasza maleńka przesyłka nie jedzie na specjalnym indywidualnym wózeczku samiutka, lecz jest stłamszona pod innymi, wśród innych, etc.
:)
Poza tym opakowanie wlicza się do wagi, a więc i ceny przesyłki. Jeśli opakujecie plastikami dookoła, by nie dotarła pognieciona, to i ostateczna waga może wzrosnąć i mieć znaczący wpływ na ostateczną cenę.
Ja po prostu jestem z natury osobą niezwykle wymagająca, więc zawsze mogłabym się czegoś przyczepić w tych przymusowych ocenach. Jakbym tak sama siebie głośno nie racjonalizowała, to dochodziłoby do sytuacji typu: "Dam mu 3, bo mi się jego pismo na adresie nie podoba i kolor koperty" :mrgreen: Powstrzymuję się więc od ocen co JUŻ zasługuje na wytknięcie, a co jest błahostką, bo to zbyt subiektywne i niepotrzebne. Jak mi książka w 2 tygodnie nie dojdzie, to zrobię raban. Poza tym: piątki, bo tu sami poważni ludzie są i OPISują co i jak. A okładka może być w stanie katastrofalnym - i tak czytam zawartość.
Ananka
 
Posty: 287
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 22:12

Poprzednia strona

Powrót do Opinie i Sugestie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron