Dodatkowe pole na wiadomość przy proponowaniu swojej ceny

Tutaj możesz podzielić się swoją opinią na temat funkcjonowania serwisu oraz podać wszelkie sugestie dotyczące usprawnień lub zmian

Dodatkowe pole na wiadomość przy proponowaniu swojej ceny

Postprzez Draakhan » 10 sie 2011, o 21:21

Mam taką propozycję, żeby w okienku, w którym składa się propozycję swojej ceny dla danej pozycji dodać jeszcze dodatkowe, opcjonalne pole na wiadomość do użytkownika. Pole to można by było np. wykorzystać do komentarza w stylu link do jakiejś strony z dopiskiem "A tutaj jest za tyle :D"
Draakhan
 
Posty: 88
Dołączył(a): 16 kwi 2011, o 17:07

Re: Dodatkowe pole na wiadomość przy proponowaniu swojej cen

Postprzez kalio » 10 sie 2011, o 21:25

Ale to powinno działać w obie strony, żeby wystawiający też mógł napisać "to idź i kup tam" :D
kalio
 
Posty: 36
Dołączył(a): 11 maja 2011, o 18:29

Re: Dodatkowe pole na wiadomość przy proponowaniu swojej cen

Postprzez Draakhan » 10 sie 2011, o 21:38

Ja tam nie mam nic przeciwko :P. Tak w ogóle, to jeśli chodzi o powiadomienia mailowe dotyczące zmian cen pozycji, dla których złożyłem swoją propozycję cenową, to przydatne byłoby otrzymywanie powiadomienia nie tylko o osiągnięciu ceny przeze mnie proponowanej, ale w ogóle jakiejkolwiek zmianie ceny. Bo przecież w prawdziwym targowaniu się, to obydwie strony spotykają się mniej więcej w połowie. Załóżmy, że książka kosztuje 300 punktów, ja zaproponowałem 150 punktów. Jeśli ktoś zmieni swoją cenę na 230, to wcale nie jest powiedziane, że za taką cenę jednak nie wezmę :).

Czy ja już wspominałem, że uwielbiam się targować? Teraz na Jarmarku Dominikańskim u nas w Gdańsku mam wypasy - targować się można do upadłego :P.

PS. Sądząc po odpowiedzi wnioskuję, że dostałaś już moją propozycję nie do odrzucenia :P.
Draakhan
 
Posty: 88
Dołączył(a): 16 kwi 2011, o 17:07

Re: Dodatkowe pole na wiadomość przy proponowaniu swojej cen

Postprzez admin » 10 sie 2011, o 21:40

Bardzo fajny pomysł.

W tej chwili jesteśmy w trakcie zmiany organizacji wiadomości prywatnych. Już niedługo wiadomości będą spinane w konwersacje (będzie dostępny cały wątek korespondencji między dwiema stronami). Propozycja ceny będzie mogła otworzyć taką konwersację między proponującym a właścicielem, gdzie proponujący będzie mógł oprócz samej propozycji napisać również coś od siebie.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Dodatkowe pole na wiadomość przy proponowaniu swojej cen

Postprzez kalio » 10 sie 2011, o 21:44

Draakhan - i nie tylko od Ciebie :D
I nie tylko na tę książkę.

Twój pomysł na powiadomienia jest bardzo sensowny, bo jeśli kilka osób proponuje mi swoją cenę, to ja mogę - tak jak wspomniałeś - obniżyć nieco i wtedy niech wszyscy to widzą.
kalio
 
Posty: 36
Dołączył(a): 11 maja 2011, o 18:29

Re: Dodatkowe pole na wiadomość przy proponowaniu swojej cen

Postprzez Draakhan » 10 sie 2011, o 21:47

admin napisał(a):W tej chwili jesteśmy w trakcie zmiany organizacji wiadomości prywatnych. Już niedługo wiadomości będą spinane w konwersacje (będzie dostępny cały wątek korespondencji między dwiema stronami). Propozycja ceny będzie mogła otworzyć taką konwersację między proponującym a właścicielem, gdzie proponujący będzie mógł oprócz samej propozycji napisać również coś od siebie.

O, świetnie :).

A czy mógłbym przy okazji poprosić o dodawanie do wysyłanych maili z serwisu nagłówków "References" i "In-Reply-To", co by maile ładnie się wątkowały w klientach pocztowych? A jakby dodać wątkowanie maili dotyczących danej transakcji, to już byłby w ogóle wypas :).
Draakhan
 
Posty: 88
Dołączył(a): 16 kwi 2011, o 17:07

Re: Dodatkowe pole na wiadomość przy proponowaniu swojej cen

Postprzez Draakhan » 10 sie 2011, o 21:48

kalio napisał(a):jeśli kilka osób proponuje mi swoją cenę, to ja mogę - tak jak wspomniałeś - obniżyć nieco i wtedy niech wszyscy to widzą.

O, to, to, to! Ten argument również mi się podoba :).
Draakhan
 
Posty: 88
Dołączył(a): 16 kwi 2011, o 17:07


Powrót do Opinie i Sugestie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron