Mejl o nieodebraniu przesyłki

Tutaj możesz podzielić się swoją opinią na temat funkcjonowania serwisu oraz podać wszelkie sugestie dotyczące usprawnień lub zmian

Mejl o nieodebraniu przesyłki

Postprzez nutkab » 6 sie 2011, o 07:34

Najpierw opis sytuacji:
29 lipca zamówiłam od użytkownika książkę. Użytkownik po pewnym czasie skontaktował się ze mną, że, z różnych względów wyśle książkę nieco później. Ostatecznie wysyłkę oznaczył 5 sierpnia wieczorem - tak przynajmniej twierdzi mejl. A dziś, 6 sierpnia otrzymuję mejla z przypomnieniem o odebraniu przesyłki.

Pytanie moje i sugestia zarazem jest taka: czy mejl z przypomnieniem o odbiorze mógłby być wysyłany po określonym czasie od potwierdzeniu wysłania a nie zamówienia przedmiotu?
nutkab
 
Posty: 76
Dołączył(a): 16 kwi 2011, o 07:40

Re: Mejl o nieodebraniu przesyłki

Postprzez admin » 6 sie 2011, o 08:52

Bardzo słuszna sugestia. Postaramy się to zmienić.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Mejl o nieodebraniu przesyłki

Postprzez nutkab » 13 sie 2011, o 07:13

A propos powiadomień jeszcze jedna ciekawa rzecz u mnie się dzieje: dostaję przypomnienia o odbiorze przesyłek, które sama wysłałam :).
nutkab
 
Posty: 76
Dołączył(a): 16 kwi 2011, o 07:40

Re: Mejl o nieodebraniu przesyłki

Postprzez admin » 13 sie 2011, o 07:35

A czy mogę dostać treść tego maila?
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Mejl o nieodebraniu przesyłki

Postprzez nutkab » 13 sie 2011, o 08:06

Proszę bardzo:

Przypominamy że przedmiot Klasztor / Józef Ignacy Kraszewski nie został do tej pory oznaczony jako "odebrany".

Jeżeli przesyłka dotarła, prosimy Zamawiającego o zmianę statusu.

W przeciwnym wypadku strony transakcji proszone są o wzajemny kontakt w celu wyjaśnienia sprawy.


Dopiero teraz zauważyłam, że mejl idzie do dwóch osób, do mnie i do osoby zamawiającej. Być może było to zamierzone ale mnie to zmyliło.
nutkab
 
Posty: 76
Dołączył(a): 16 kwi 2011, o 07:40

Re: Mejl o nieodebraniu przesyłki

Postprzez admin » 13 sie 2011, o 08:30

Prawdopodobnie przyczyna wysłania maila była taka sama jak w przypadku opisanym tutaj viewtopic.php?f=14&t=74

Pozostaje mi również przeprosić za zamieszanie i obiecać, że zrobimy wszystko żeby się to nie powtarzało.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Mejl o nieodebraniu przesyłki

Postprzez nutkab » 13 sie 2011, o 09:00

Takiego mejla dostałam również wcześniej przy innej transakcji, więc myślę, że efekt był zamierzony. Moje niedopatrzenie, bo mam zwinięte nagłówki i nie zauważyłam, że mejl idzie na dwa adresy. Zastanawiam się czy nie dałoby się nieco przeredagować tego mejla, bo jak będziemy mieć wysyp nowych użytkowników :), to część z nich też się może zdziwić i zasypywać forum pytaniami.
nutkab
 
Posty: 76
Dołączył(a): 16 kwi 2011, o 07:40


Powrót do Opinie i Sugestie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron