Propozycje

Tutaj możesz podzielić się swoją opinią na temat funkcjonowania serwisu oraz podać wszelkie sugestie dotyczące usprawnień lub zmian

Re: Propozycje

Postprzez admin » 26 lip 2011, o 16:50

cassiopeia napisał(a):[...] przydałaby się rubryczka "o mnie" w profilu. Takie miejsce, żeby napisać coś o sobie, zachęcić do kontaktu resztę użytkowników, itp. i ogólnie, żeby było sympatycznie

Mamy to już na liście rzeczy czekających na zrobienie. Zajmiemy się tym jak tylko znajdzie się wolna chwila.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Propozycje

Postprzez enga » 16 sie 2011, o 13:46

Czy można byłoby powiększyć okienko do wpisywania wiadomości? Jest tragicznie małe i niewygodne w obsłudze przy dłuższej niż kilka linijek wiadomości. W ogóle przydałoby się popracować nad skrzynką, ale o tym możemy pogadać, jak nadejdzie pora :) Na razie powiększenie okienka będzie dla mnie wypasem :D

Ciągle też widzę, że dla nowych użytkowanie interfejsu nie jest instynktowne, może warto byłoby jeszcze to przemyśleć i zebrać uwagi użytkowników, coś zmienić?
enga
 
Posty: 104
Dołączył(a): 30 kwi 2011, o 18:47

Re: Propozycje

Postprzez duch_puszczy » 16 sie 2011, o 20:56

W kwestii interfejsu popieram Engę, sam dziś informowałem nową użytkowniczkę, gdzie znaleźć dane o transakcji, w tym adres - a to przecież podstawowa informacja.
duch_puszczy
 
Posty: 78
Dołączył(a): 8 maja 2011, o 20:25

Re: Propozycje

Postprzez admin » 16 sie 2011, o 21:05

Obsługa wiadomości już niedługo zmieni się radykalnie. Mam nadzieję, że na korzyść. Pracujemy również nad innym modelem obsługi transakcji oraz zarządzania wystawionymi przedmiotami.

Oczywiście cały czas czekamy na opinie i jesteśmy wdzięczni za sugestie.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Propozycje

Postprzez enga » 16 sie 2011, o 21:07

admin napisał(a):Obsługa wiadomości już niedługo zmieni się radykalnie. Mam nadzieję, że na korzyść. Pracujemy również nad innym modelem obsługi transakcji oraz zarządzania wystawionymi przedmiotami.

Oczywiście cały czas czekamy na opinie i jesteśmy wdzięczni za sugestie.


O, to tej radykalnej zmiany bardzo jestem ciekawa :D

A w ogóle, to bardzo się cieszę, że tutaj praca ciągle wre, zmiany są wprowadzane, a użytkownicy wysłuchiwani (o ile proponują coś logicznego ;p). Miła zmiana po kilku ostatnich użytkowanych serwisach. I obym nie przechwaliła ;)
enga
 
Posty: 104
Dołączył(a): 30 kwi 2011, o 18:47

Re: Propozycje

Postprzez duch_puszczy » 16 sie 2011, o 21:31

Wypluj przez lewe ramię :D
duch_puszczy
 
Posty: 78
Dołączył(a): 8 maja 2011, o 20:25

Re: Propozycje

Postprzez enga » 16 sie 2011, o 22:34

duch_puszczy napisał(a):Wypluj przez lewe ramię :D


Tfu, tfu, tfuuuuu :p
enga
 
Posty: 104
Dołączył(a): 30 kwi 2011, o 18:47

Re: Propozycje

Postprzez dabrovka » 3 sty 2013, o 22:08

Nie wiem czy gdzieś już o tym była mowa, ale bardzo mi brakuje możliwości tworzenia listy poszukiwanych rzeczy (książek, gier itp.) takich, których chwilowo akurat nie ma w bazie, tak żebym mogła wychwycić kiedy się one pojawią.
dabrovka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 3 lip 2011, o 14:55

Re: Propozycje

Postprzez Ananka » 3 sty 2013, o 22:25

I żeby na maila przyszło powiadomienie gdy się pojawią. Tak, to bardzo ciekawe narzędzie. Pożądane. Ciekawe czy to się da zorganizować.
Ananka
 
Posty: 287
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 22:12

Re: Propozycje

Postprzez nutinka » 4 sty 2013, o 10:14

To rzeczywiście bardzo praktyczna funkcjonalność - lista poszukiwanych i mail z powiadomieniem. Czy jednak nie zrobi się tak jak na podaju? Mam wrażenie, że takie pobieranie też się przyczyniło do upadku podaja. Pamiętacie te głosy, że dobre książki znikają natychmiast, bo ktoś dostał powiadomienie i był szybki/miał szybszy internet itp. Jakoś tak myślę, że sposób, w jaki bawimy się teraz, jest zdrowszy i bardziej rynkowy. Że szanse są wyrównane. Jak sądzicie?
nutinka
 
Posty: 91
Dołączył(a): 20 cze 2011, o 16:05

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie i Sugestie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron