Propozycje

Tutaj możesz podzielić się swoją opinią na temat funkcjonowania serwisu oraz podać wszelkie sugestie dotyczące usprawnień lub zmian

Re: Propozycje

Postprzez enga » 12 cze 2011, o 14:49

Znowu nie jestem pewna, czy mamy dobry katalog podłączony ;) Chciałam wrzucić Wybór opowiadań Antoniego Czechowa, a gdy wrzuciłam ISBN do bazy, to wyszukało mi taką wersję: http://www.finta.pl/ksiazka.wybor-opowiadan. Czy my nadal jesteśmy w Polsce? :P

Edycja:
Widzę, że więcej jest takich kwiatków w tym katalogu, np.:
http://www.finta.pl/ksiazka.los-czlowieka
http://www.finta.pl/ksiazka.fajny-sezon

Edycja2:
Czy można w niedługiej przyszłości zrealizować funkcję: usuń wszystkie powiadomienia, usuń zaznaczone powiadomienia i zrobić okna wyboru? Właśnie skasowałam jedna po drugiej 8 i zastanawiałam się, co to będzie za jakiś czas, jak będę ich musiała pojedynczo usuwać 50 :P
enga
 
Posty: 104
Dołączył(a): 30 kwi 2011, o 18:47

Re: Propozycje

Postprzez admin » 12 cze 2011, o 16:23

Sprawdziłem w bazie nukat.edu.pl i właśnie w taki sposób zapisane są nazwiska autorów wskazanych pozycji. Nie wiem, dlaczego stosowana jest taka forma ale każe to ponownie przemyśleć pewne założenia przyjęte w finta.pl - chodzi przede wszystkim o zablokowanie ręcznej edycji książek wprowadzonych przez ISBN, których dane zostały zaciągnięte z bazy NUKAT.

Jeśli chodzi o system powiadomień to potrzebne wydają się jakieś radykalne zmiany. Sam zauważyłem na własnej skórze jak irytujące jest usuwanie powiadomień.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Propozycje

Postprzez nutkab » 12 cze 2011, o 16:41

admin napisał(a):zablokowanie ręcznej edycji książek wprowadzonych przez ISBN, których dane zostały zaciągnięte z bazy NUKAT.


Szczególnie irytująca jest blokada pola "gatunek".
nutkab
 
Posty: 76
Dołączył(a): 16 kwi 2011, o 07:40

Re: Propozycje

Postprzez nutkab » 19 cze 2011, o 21:24

duch_puszczy napisał(a):.. i jeszcze jakiś schowek do przechowywania znalezionych pozycji, których chwilowo (oby!) nie mamy za co pobrać (pobrać, zamówić, bo to "kupić" ma przycisku jakoś tak niemiło brzmi:D).

Schowka coraz bardziej mi brakuje. Idąc dalej, zastanawiam się, czy nie byłoby dobrą opcją, gdyby można było jakoś wpisać ilość punktów, którą mogę za pozycję zapłacić. Jeśli wystawiający obniży cenę, byłby wysyłany automatycznie mejl, że cena została obniżona. Idąc jeszcze dalej - wystawiający mógłby widzieć (opcja do wyboru), że jest użytkownik chętny na wystawioną pozycję ale za mniejszą cenę i mógłby cenę obniżyć, o ile oczywiście by chciał.
nutkab
 
Posty: 76
Dołączył(a): 16 kwi 2011, o 07:40

Re: Propozycje

Postprzez admin » 20 cze 2011, o 08:34

nutkab napisał(a):... zastanawiam się, czy nie byłoby dobrą opcją, gdyby można było jakoś wpisać ilość punktów, którą mogę za pozycję zapłacić. Jeśli wystawiający obniży cenę, byłby wysyłany automatycznie mejl, że cena została obniżona. Idąc jeszcze dalej - wystawiający mógłby widzieć (opcja do wyboru), że jest użytkownik chętny na wystawioną pozycję ale za mniejszą cenę i mógłby cenę obniżyć, o ile oczywiście by chciał.


Bardzo dobry pomysł. Od jakiegoś już czasu chodzi mi po głowie umożliwienie "negocjacji" ceny. No bo jeśli mamy "wolny rynek" i dowolne ustalanie cen, to potrzeba negocjacji wydaje się naturalna. Negocjacje ceny oraz schowek wpisuje na listę rzeczy do zrobienia.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Propozycje

Postprzez rafal1600 » 28 cze 2011, o 09:48

Proponuje dodać top 5 lub 10 użytkowników na stronie głównej z największą ilością wymian, między tabelką Aktualnie w katalogu i Statystyki serwisu ;) Jeżeli użytkownik niezarejestrowany zobaczył by taką tabelkę to by bardziej go zachęciło do wymiany :) Co o tym myślicie?
rafal1600
 
Posty: 20
Dołączył(a): 4 maja 2011, o 23:00

Re: Propozycje

Postprzez admin » 28 cze 2011, o 10:14

Ja jestem za :)
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Propozycje

Postprzez rafal1600 » 28 cze 2011, o 10:30

@admin - no to masz nową sugestie to zrealizowania :)
rafal1600
 
Posty: 20
Dołączył(a): 4 maja 2011, o 23:00

Re: Propozycje

Postprzez Jezebel » 30 cze 2011, o 09:16

na rozwijanej liście wyboru gatunku podczas dodawania gier zdecydowanie brakuje opcji 'strategiczna' :)
Jezebel
 
Posty: 72
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 09:38

Re: Propozycje

Postprzez cassiopeia » 25 lip 2011, o 22:32

Podpinam się pod temat.
Nie wiem, czy ktoś już o tym wspominał, ale przydałaby się rubryczka "o mnie" w profilu. Takie miejsce, żeby napisać coś o sobie, zachęcić do kontaktu resztę użytkowników, itp. i ogólnie, żeby było sympatycznie :mrgreen:
cassiopeia
 
Posty: 32
Dołączył(a): 1 cze 2011, o 09:40

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie i Sugestie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron