Propozycje

Tutaj możesz podzielić się swoją opinią na temat funkcjonowania serwisu oraz podać wszelkie sugestie dotyczące usprawnień lub zmian

Propozycje

Postprzez Dzwienkoswit » 21 kwi 2011, o 17:24

Witam! Mam pewną propozycję odośnie dodawania gier. Ważnym elementem oprócz Miniaturka, Platforma... byłoby Wydanie. Znam się w tych sprawach i wiem, że duża część chętnych na gry zwraca dużą uwagę na owe wydanie. Ważne jest to w szczególności jeśli chodzi o wydania z czasopism. Dlatego też przydałoby się aby to pole było obowiązkowe do wypełnienie. Oprócz tego powinien znaleźć się także "Stan" - używana, idealna, nowa... itd.
Takie moje tymczasowe uwagi :)
Mam nadzieję, że się przydadzą.


Dodatkowo zauważyłem też, że jak ze strony głównej klikam swoje własne przedmioty zamiast normalnej strony wyskakuje jedynie np.:
"Szczegóły produktu
Punkty:100"
Dzwienkoswit
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 kwi 2011, o 15:16

Re: Propozycje

Postprzez admin » 21 kwi 2011, o 20:46

Dzwienkoswit napisał(a):Ważnym elementem oprócz Miniaturka, Platforma... byłoby Wydanie. Znam się w tych sprawach i wiem, że duża część chętnych na gry zwraca dużą uwagę na owe wydanie. Ważne jest to w szczególności jeśli chodzi o wydania z czasopism. Dlatego też przydałoby się aby to pole było obowiązkowe do wypełnienie.

Czy pole Wydanie powinno być wybierana z listy? Jeśli tak to jakie możliwe wartości musiała by mieć ta lista?

Dzwienkoswit napisał(a):Dodatkowo zauważyłem też, że jak ze strony głównej klikam swoje własne przedmioty zamiast normalnej strony wyskakuje jedynie np.:
"Szczegóły produktu
Punkty:100"

Mogę prosić o jakiś screenshot z tym problemem?
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Propozycje

Postprzez Dzwienkoswit » 28 kwi 2011, o 20:30

admin napisał(a):
Dzwienkoswit napisał(a):Ważnym elementem oprócz Miniaturka, Platforma... byłoby Wydanie. Znam się w tych sprawach i wiem, że duża część chętnych na gry zwraca dużą uwagę na owe wydanie. Ważne jest to w szczególności jeśli chodzi o wydania z czasopism. Dlatego też przydałoby się aby to pole było obowiązkowe do wypełnienie.

Czy pole Wydanie powinno być wybierana z listy? Jeśli tak to jakie możliwe wartości musiała by mieć ta lista?

Dzwienkoswit napisał(a):Dodatkowo zauważyłem też, że jak ze strony głównej klikam swoje własne przedmioty zamiast normalnej strony wyskakuje jedynie np.:
"Szczegóły produktu
Punkty:100"

Mogę prosić o jakiś screenshot z tym problemem?


Wybieranie z listy może nie, bo zawsze jakieś wydanie można przeoczyć. Poza tym każda platforma ma jakieś swoje wydania.

Drugie już wszystko ok. :)
Dzwienkoswit
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 kwi 2011, o 15:16

Re: Propozycje

Postprzez rafal1600 » 8 maja 2011, o 22:47

Proponuje dodać dodatkowo 2 kategorie muzyka i komiksy :P, myślę że te 2 kategorie rozwiną bardziej serwis 8-)
rafal1600
 
Posty: 20
Dołączył(a): 4 maja 2011, o 23:00

Re: Propozycje

Postprzez duch_puszczy » 9 maja 2011, o 08:44

Sugerowałbym możliwość przejrzenia statystyk: po kliknięciu chciałbym widzieć wszystkie transakcje, listę użytkowników itp.
duch_puszczy
 
Posty: 78
Dołączył(a): 8 maja 2011, o 20:25

Re: Propozycje

Postprzez enga » 9 maja 2011, o 14:23

duch_puszczy napisał(a):Sugerowałbym możliwość przejrzenia statystyk: po kliknięciu chciałbym widzieć wszystkie transakcje, listę użytkowników itp.


I znowu muszę się z Duchem zgodzić! Już ze 3 razy o tym myślałam, tylko zawsze przy pisaniu uwag mi wyleciało z pamięci :/ Poza tym byłabym mocno wdzięczna za RSS, w celu ułatawienia sprawdzania napływu książek :)
enga
 
Posty: 104
Dołączył(a): 30 kwi 2011, o 18:47

Re: Propozycje

Postprzez duch_puszczy » 9 maja 2011, o 20:45

RSS tak i jeszcze jakiś schowek do przechowywania znalezionych pozycji, których chwilowo (oby!) nie mamy za co pobrać (pobrać, zamówić, bo to "kupić" ma przycisku jakoś tak niemiło brzmi:D).
duch_puszczy
 
Posty: 78
Dołączył(a): 8 maja 2011, o 20:25

Re: Propozycje

Postprzez admin » 9 maja 2011, o 22:44

RSS wchodzi na listę rzeczy do zrobienia. Pomyślimy również nad schowkiem.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Propozycje

Postprzez Jezebel » 11 maja 2011, o 18:02

dłuższa lista nowości i możliwość sortowania książek wg. daty wystawienia z pewnością bardzo ułatwiłaby nam życie, bo książek przybywa, a żeby sprawdzić, co nowego doszło [często jest to więcej niż 5 pozycji od ostatniej wizyty], trzeba przeglądać wszystkie strony.
Jezebel
 
Posty: 72
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 09:38

Re: Propozycje

Postprzez enga » 12 maja 2011, o 18:03

Czy można byłoby podłączyć karty książek pod karty książek w Biblionetce? Sporo książek w katalogu jest mi nieznanych i żeby sprawdzić dany tytuł muszę teraz wyszukiwać go w necie, a gdyby taka funkcja istniała, to jedno kliknięcie i byłabym na karcie książki w Biblionetce, gdzie mam jej opis, recenzje, opinie etc.

A tak przy okazji: w katalogu raz jest Stanisław Lem, a raz Lem Stanisław.
enga
 
Posty: 104
Dołączył(a): 30 kwi 2011, o 18:47

Następna strona

Powrót do Opinie i Sugestie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron