pieczątka a reklama

Tutaj możesz podzielić się swoją opinią na temat funkcjonowania serwisu oraz podać wszelkie sugestie dotyczące usprawnień lub zmian

pieczątka a reklama

Postprzez jsuchanecki » 15 maja 2012, o 16:27

Witam. Kolejny mój pomysł z serii urojonych ;) Czasami widzimy jak administracja wystawia kupno 500 pkt za 50 zł. Proponuję by administracja zainwestowała te 50 zł w 5 pieczątek z logiem Finta.pl i z dopiskiem np. "serwis wymiany książek" i wystawili te pieczątki po np 100 pkt. Ja byłbym pierwszym chętnym na taką pieczątkę. Stemplował bym każdą książkę którą wysyłam. W ten sposób, książki które komuś pożyczamy lub w jakiś sposób się ich pozbywamy mogą być autoreklamą dla serwisu. Może spróbujcie chociaż kilka pieczątek najtańszych tak żeby nie kosztowały za dużo pkt. A może pieczątki byłyby prezentem dla kilku najbardziej aktywnych użytkowników 8-) Jakie jest wasze zdanie na ten temat??
jsuchanecki
 
Posty: 26
Dołączył(a): 22 kwi 2012, o 23:03

Re: pieczątka a reklama

Postprzez czarno_czarna » 15 maja 2012, o 17:27

Równie dobrze sam możesz taką pieczątkę sobie zrobić. i chyba mało kto kupowałby materiały promocyjne.
Dodatkowo książka z pieczątką traci na wartości
czarno_czarna
 
Posty: 26
Dołączył(a): 3 gru 2011, o 11:02

Re: pieczątka a reklama

Postprzez jsuchanecki » 15 maja 2012, o 17:33

oczywiście, że pieczątkę mogę sam zrobić, ale łatwiej jest wydać 100 pkt niż wydawać 10 zł. Jeśli kolejna opinia będzie na nie to sam pójdę zrobić pieczątkę.
jsuchanecki
 
Posty: 26
Dołączył(a): 22 kwi 2012, o 23:03

Re: pieczątka a reklama

Postprzez Oliwier » 15 maja 2012, o 18:03

Twój pomysł jest moim zdaniem nie do przyjęcia. A oto powody:
1. Administracja punktów nie potrzebuje. Admin skupuje punkty, aby zapobiec inflacji i utrzymać obecny przelicznik punktowy (1zł =10 pkt). Wydatek na pieczątki byłby właśnie z jego punktu widzenia wydatkiem zbędnym.
2. Jestem przeciwnikiem stemplowania książek i jakiegokolwiek ich trwałego oznaczania. Chcesz oznaczyć swoją książkę, to zaprojektuj sobie wlepkę z ładnym exlibrisem, ale nie pieczętuj jej i nie podpisuj. Chcesz reklamować serwis, wydrukuj sobie zakładki reklamowe i wysyłaj je w każdej książce.
Podobne dyskusje o stemplowaniu książek toczyły się swego czasu na podaju. O ile pamiętam większość była przeciw stemplowaniu książek.
Były też zakładki wysyłane wraz z książką. Robiło tak chyba trzy osoby i nikomu nie przynosiło to szkody. Pomysł zakładek zmarł w końcu śmiercią naturalną, tak jak umiera podaj.
Osobiście gdybym dostał zamówioną książkę z jakimkolwiek stemplem, uważałbym za konieczne obniżyć wysyłającemu ocenę i wystawić niezbyt pochlebny komentarz. Jeśli w opisie wystawianej książki natknąłbym się na wzmiankę o istnieniu podpisów lub pieczęci, na pewno głęboko zastanawiałbym się nad jej pobraniem.
Oliwier
 
Posty: 30
Dołączył(a): 5 sty 2012, o 17:04

Re: pieczątka a reklama

Postprzez nutinka » 15 maja 2012, o 18:36

Oliwier, popieram Cię w każdym punkcie.
nutinka
 
Posty: 91
Dołączył(a): 20 cze 2011, o 16:05

Re: pieczątka a reklama

Postprzez Inis » 15 maja 2012, o 18:47

Podpisuję się pod wpisem Oliwiera obiema rękami i bardzo proszę wszystkich, którzy chcieliby uskuteczniać pomysł z pieczątkami, o zamieszczanie informacji o nich w opisie książki - żeby ci, którzy nie lubią tego typu atrakcji wiedzieli czego mają nie pobierać.
Ostatnio edytowano 15 maja 2012, o 18:59 przez Inis, łącznie edytowano 2 razy
Inis
 
Posty: 109
Dołączył(a): 6 sie 2011, o 09:27

Re: pieczątka a reklama

Postprzez wazas » 15 maja 2012, o 18:56

Bardzo nie lubię książek z pieczątkami i na pewno takich nie pobierałabym.
wazas
 
Posty: 177
Dołączył(a): 17 cze 2011, o 20:28

Re: pieczątka a reklama

Postprzez jsuchanecki » 15 maja 2012, o 20:45

no to przemówiliście mi do rozumu i wpadłem na genialniejszy pomysł. Zaprojektowałem właśnie zakładkę do książki z reklamą finty, wszystko na papierze foto w kolorze. Od dzisiaj do każdej pobranej ode mnie książki dołączam gratis zakładkę ;)
jsuchanecki
 
Posty: 26
Dołączył(a): 22 kwi 2012, o 23:03

Re: pieczątka a reklama

Postprzez nutinka » 15 maja 2012, o 21:12

jsuchanecki napisał(a):no to przemówiliście mi do rozumu i wpadłem na genialniejszy pomysł. Zaprojektowałem właśnie zakładkę do książki z reklamą finty, wszystko na papierze foto w kolorze. Od dzisiaj do każdej pobranej ode mnie książki dołączam gratis zakładkę ;)


To popieram. Przez dłuższy czas też wysyłałam zakładki, a i sama dostawałam takowe. Miłe to było. :) Tylko nie wiem, czy nie zbankrutujesz na papier i tusz, jak będziesz miał duży ruch. ;)
nutinka
 
Posty: 91
Dołączył(a): 20 cze 2011, o 16:05

Re: pieczątka a reklama

Postprzez jsuchanecki » 15 maja 2012, o 21:25

tusz do mojej drukarki kosztuje 1,90zł ;) a papier najwyżej będę używał zwykły tylko sklejony żeby był sztywniejszy
jsuchanecki
 
Posty: 26
Dołączył(a): 22 kwi 2012, o 23:03

Następna strona

Powrót do Opinie i Sugestie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron