pieczątka a reklama

Tutaj możesz podzielić się swoją opinią na temat funkcjonowania serwisu oraz podać wszelkie sugestie dotyczące usprawnień lub zmian

Re: pieczątka a reklama

Postprzez Ananka » 16 maja 2012, o 06:57

a co to za drukarka? a może pomyliłeś się o dwa miejsca po przecinku? :shock:

Pomysł z zakładką superaśny! Jedna z userek forum dodawała zakładki do swoich wysyłek i to mi się tak spodobało, że wnet dodałam ją do kontaktów; przemiła osoba a zakładka pierwsza klasa! (sztywna, ofoliowana)

Fintę trzeba rozreklamować w segmencie rynku czytaczy, ale nieznających finta.pl
Zamawiający na fincie fintę znają, im zakładka mało potrzebna. Może jakby w księgarniach rozdawali... te zakładki...Hm...
Adminie, może to jest pomysł: obdarzyć księgarnie zakładkami-gratisami? Żeby sprzedawcy do każdej zakupionej książki ją dodawali? Tanie, a docelowe.
Ananka
 
Posty: 287
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 22:12

Re: pieczątka a reklama

Postprzez nutinka » 16 maja 2012, o 07:30

jsuchanecki napisał(a):tusz do mojej drukarki kosztuje 1,90zł ;) a papier najwyżej będę używał zwykły tylko sklejony żeby był sztywniejszy


Używałam papieru 190 g, taki maksymalnie brała moja drukarka. I to w zupełności wystarczało, niektóre zakładki służą mi od kilku lat. Dobrym pomysłem jest też foliowanie, wtedy nie szkodzi zakładce zaplucie (ze śmiechu). ;)

Wkładałam zakładki do książek bibliotecznych, dawałam paniom w bibliotece do rozdawania - wszyscy się cieszyli, a biblionetce (bo robiłam biblionetkowe) może przybyło od tego czytelników. 8-)
nutinka
 
Posty: 91
Dołączył(a): 20 cze 2011, o 16:05

Re: pieczątka a reklama

Postprzez gosiaw » 16 maja 2012, o 08:21

Ananka napisał(a):Adminie, może to jest pomysł: obdarzyć księgarnie zakładkami-gratisami? Żeby sprzedawcy do każdej zakupionej książki ją dodawali? Tanie, a docelowe.


Osobiście wątpię by księgarnie były tym zainteresowane. W końcu im chodzi o to, żeby książki ludzie kupowali, a nie żeby wymieniali gdziekolwiek. :)
gosiaw
 
Posty: 11
Dołączył(a): 26 paź 2011, o 14:57

Re: pieczątka a reklama

Postprzez jsuchanecki » 16 maja 2012, o 10:01

co do drukarki jaką używam to jest to BROTHER DCP-195C kosztowaa trochę więcej od tych tanich drukarek bo 350 z ale za to tusze są tanie ;) oto dowód : http://allegro.pl/1-tusze-do-brother-dcp-375cw-dcp-385c-dcp-195c-165-i2347702324.html

Co do zakądek które robię to są jak narazie drukowane na papierze 180g/m2 jednostronnie na papierze foto i oczywiście w kolorze i z logiem finty na samym dole. Jest jeszcze drugi projekt w którym drukuję zakądkę na zwykym papierze ale przyklejam ją na kartonik i z obu stron jest kolorowy obrazek. Są dzięki temu sztywne ale nie byszczą się tak ;)
jsuchanecki
 
Posty: 26
Dołączył(a): 22 kwi 2012, o 23:03

Re: pieczątka a reklama

Postprzez nelly070707 » 16 maja 2012, o 18:18

jsuchanecki napisał(a):tusz do mojej drukarki kosztuje 1,90zł ;) a papier najwyżej będę używał zwykły tylko sklejony żeby był sztywniejszy

u mnie możesz pobrać papier foto ;)
nelly070707
 
Posty: 311
Dołączył(a): 11 sie 2011, o 11:27
Lokalizacja: Lubin

Re: pieczątka a reklama

Postprzez nelly070707 » 16 maja 2012, o 18:21

Ananka napisał(a):Jedna z userek forum dodawała zakładki do swoich wysyłek i to mi się tak spodobało, że wnet dodałam ją do kontaktów; przemiła osoba a zakładka pierwsza klasa! (sztywna, ofoliowana)

dalej dodaje ;) :D
nelly070707
 
Posty: 311
Dołączył(a): 11 sie 2011, o 11:27
Lokalizacja: Lubin

Poprzednia strona

Powrót do Opinie i Sugestie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron