dżwięki nowych wiadomości

Tutaj możesz podzielić się swoją opinią na temat funkcjonowania serwisu oraz podać wszelkie sugestie dotyczące usprawnień lub zmian

dżwięki nowych wiadomości

Postprzez jsuchanecki » 5 maja 2012, o 18:33

Osobiście finte mam otwartą w oknie przeglądarki prawie cały czas. Jak gram w coś to co jakiś czas minimalizuję grę żeby zobaczyć czy ktoś nie napisał mi jakiejś wiadomości. Pomocne byłyby dźwięki przy nowej wiadomości czy powiadomieniu. Wtedy z łatwością można rozpoznać że ktoś czegoś potrzebuje i czas przestać grać ;) Co wy na to?
jsuchanecki
 
Posty: 26
Dołączył(a): 22 kwi 2012, o 23:03

Re: dżwięki nowych wiadomości

Postprzez LiliMadlene » 6 maja 2012, o 13:24

Ja popieram :) Szczególnie z tego powodu, że powiadomienia mailowe przychodzą z godzinnym opóźnieniem.
LiliMadlene
 
Posty: 12
Dołączył(a): 30 paź 2011, o 14:33

Re: dżwięki nowych wiadomości

Postprzez admin » 6 maja 2012, o 20:05

Dodaję zatem nowe zadanie do listy zadań oczekujących na realizację.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: dżwięki nowych wiadomości

Postprzez susan » 6 maja 2012, o 20:45

Dobry pomysł-wielu osobom na pewno przyda się takie udoskonalenie. Sama mam wyłączony dźwięk,dlatego też byłabym wdzięczna za możliwość dodania narzędzia,które funkcjonuje m.in. przy pocztach czy facebook'u , tzn. liczby nowych wiadomości czy powiadomień ujętych w nawiasie, widocznych na danej karcie.
Załączniki
poczta.JPG
poczta.JPG (9.88 KiB) Przeglądane 4009 razy
susan
 
Posty: 110
Dołączył(a): 10 sie 2011, o 20:09

Re: dżwięki nowych wiadomości

Postprzez nutinka » 7 maja 2012, o 15:08

susan napisał(a):Dobry pomysł-wielu osobom na pewno przyda się takie udoskonalenie. Sama mam wyłączony dźwięk,dlatego też byłabym wdzięczna za możliwość dodania narzędzia,które funkcjonuje m.in. przy pocztach czy facebook'u , tzn. liczby nowych wiadomości czy powiadomień ujętych w nawiasie, widocznych na danej karcie.


Bardzo dobry pomysł. :)
nutinka
 
Posty: 91
Dołączył(a): 20 cze 2011, o 16:05

Re: dżwięki nowych wiadomości

Postprzez Draakhan » 21 maja 2012, o 19:17

admin napisał(a):Dodaję zatem nowe zadanie do listy zadań oczekujących na realizację.

To ja poproszę jeszcze dodatkowo o konfigurację, która umożliwi wyłączenie tych dźwięków w profilu :).
Draakhan
 
Posty: 88
Dołączył(a): 16 kwi 2011, o 17:07


Powrót do Opinie i Sugestie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron