Wysyłam w dni roboczych:

Tutaj możesz podzielić się swoją opinią na temat funkcjonowania serwisu oraz podać wszelkie sugestie dotyczące usprawnień lub zmian

Wysyłam w dni roboczych:

Postprzez Draakhan » 12 cze 2011, o 14:07

Tak sobie właśnie dzisiaj dodaję książki i przy 4 pozycji, w której muszę uzupełniać pole, jak w temacie, tą samą wartością przyszło mi na myśl, czy nie byłoby wygodniej dla użytkowników dodać to pole w opcjach konta, zamiast w opcjach wystawianej pozycji. Alternatywą mogłoby być ustawienie domyślnej wartości w ustawieniach konta i wartość ta byłaby wstawiana domyślnie przy dodawaniu książki, jednak w formularzu dodawania można by ją było w każdym momencie na inną wartość.
Draakhan
 
Posty: 88
Dołączył(a): 16 kwi 2011, o 17:07

Re: Wysyłam w dni roboczych:

Postprzez enga » 12 cze 2011, o 14:50

Bardzo dobry pomysł!
enga
 
Posty: 104
Dołączył(a): 30 kwi 2011, o 18:47

Re: Wysyłam w dni roboczych:

Postprzez Draakhan » 12 cze 2011, o 15:29

Po dodaniu kilkunastu kolejnych książek o to samo wnioskuję dla pola "Dostępna forma wysyłki". Tak przy okazji, co tam słychać z możliwością odznaczenia opcji "list zwykły"?
Draakhan
 
Posty: 88
Dołączył(a): 16 kwi 2011, o 17:07

Re: Wysyłam w dni roboczych:

Postprzez admin » 12 cze 2011, o 16:04

Domyślne wartości dla "Czas wysyłki" i "Dostępna forma wysyłki" ustawiane w profilu użytkownika to świetny pomysł i zostaje wpisany na listę tematów do zrobienia.

Możliwość odznaczania opcji "list zwykły" pojawi się już (mam nadzieję) w przyszłym tygodniu. Razem z paroma innymi dodatkami.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Wysyłam w dni roboczych:

Postprzez admin » 21 cze 2011, o 20:36

admin napisał(a):Możliwość odznaczania opcji "list zwykły" pojawi się już (mam nadzieję) w przyszłym tygodniu. Razem z paroma innymi dodatkami.


Od dzisiaj możliwe jest "odznaczenie" opcji "list zwykły"
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07


Powrót do Opinie i Sugestie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron