Czekamy na Wasze opinie

Tutaj możesz podzielić się swoją opinią na temat funkcjonowania serwisu oraz podać wszelkie sugestie dotyczące usprawnień lub zmian

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez susan » 22 gru 2012, o 00:43

Czy byłoby możliwe dodanie Paczkomatów InPost do form wysyłki?
susan
 
Posty: 110
Dołączył(a): 10 sie 2011, o 20:09

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez admin » 22 gru 2012, o 08:16

Postaram się dodać opcję wysyłki InPostem już w ramach najbliższej dużej aktualizacji serwisu.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez susan » 22 gru 2012, o 12:03

Super, bardzo dziękuję :)
susan
 
Posty: 110
Dołączył(a): 10 sie 2011, o 20:09

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez boopoland » 26 gru 2012, o 22:11

Czy można byłoby zrobic coś w sprawie automatycznego usuwania pozycji ze schowka.
Powiedzmy, że mam w schowku przedmiot X, ale gdzieś po drodze przedmiot ten pobiera osoba Y - czy może taka pozycja od razu znikac z schowka?
Zwłaszcza w sytuacji gdy osobą pobierającą jestem ja sama a książka nadal wisi mi w schowku ;)
Klikamy, pomagamy - Humanitarni
boopoland
 
Posty: 110
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 17:46
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez nutinka » 26 gru 2012, o 23:21

boopoland napisał(a):Czy można byłoby zrobic coś w sprawie automatycznego usuwania pozycji ze schowka.
Powiedzmy, że mam w schowku przedmiot X, ale gdzieś po drodze przedmiot ten pobiera osoba Y - czy może taka pozycja od razu znikac z schowka?
Zwłaszcza w sytuacji gdy osobą pobierającą jestem ja sama a książka nadal wisi mi w schowku ;)


Jeżeli już to poproszę tę funkcję tylko dla chętnych. Jakiś box do odznaczenia czy coś takiego. Nie chciałabym, żeby mi automat robił porządki na mojej półce.
nutinka
 
Posty: 91
Dołączył(a): 20 cze 2011, o 16:05

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez gajga » 27 gru 2012, o 02:16

Ja też wolę zrobić to sama :)
gajga
 
Posty: 152
Dołączył(a): 8 paź 2011, o 17:08

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez Inis » 27 gru 2012, o 18:18

gajga napisał(a):Ja też wolę zrobić to sama :)

Ja też :)
Inis
 
Posty: 109
Dołączył(a): 6 sie 2011, o 09:27

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez kornwalia » 15 sty 2013, o 21:52

Adminie, czy takie transakcje są dozwolone?
https://www.finta.pl/transaction/9313
Moim zdaniem nie powinny być. Nie, nie chciałam tego zamówić, ale od negocjacji cenowych jest przycisk - podaj swoją cenę, natomiast to pachnie transakcjami prywatnymi, zmorą podaja. Mówię moje stanowcze nie. Wiem, że można to obejść, ale nie zmienia to faktu, że takie opisywanie przedmiotu jest nie fair w stosunku do innych, a zwłaszcza dla nowych użytkowników, którzy stwierdzą, że tak właśnie można robić.
Proszę o opinię "władzy".
kornwalia
 
Posty: 22
Dołączył(a): 1 mar 2012, o 11:08

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez admin » 15 sty 2013, o 23:34

Żadne dopiski w tytule oraz opisie przedmiotu nie mogą zmieniać Regulaminu portalu, który jasno mówi, że przedmiot wystawiony do wymiany może zostać zamówiony przez każdego użytkownika, który posiada odpowiednią liczbę punktów. Jeśli wystawiający w tytule lub opisie przedmiotu zamieści informację, że przedmiot ten może zostać zamówiony tylko przez użytkownika X a zamówi go użytkownik Y, to zgodnie z zapisami Regulaminu wystawiający będzie zobowiązany wysłać go do użytkownika Y.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Czekamy na Wasze opinie

Postprzez Ananka » 16 sty 2013, o 02:52

uż. MRUK wiedział, że oficjalnie nie ma rezerwacji. Zapytał o to na czacie i poinformowałam go. :) To tylko dopisek, Kornwalio... Ja zasugerowałam schowanie książki aż do czasu, gdy osoba chętna do jej poboru będzie gotowa to zrobić, i wystawienie jej później - już w umówionym terminie/godzinie, by zminimalizować "ryzyko" poboru przez inną osobę. Na jedno wychodzi, ale nie kole tak w oczy pewnie.

Chyba narzędzie SCHOWAJ, nie udostępniaj jeszcze, jest tu najlepszym rozwiązaniem.
Ananka
 
Posty: 287
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 22:12

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie i Sugestie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron