Wymiana ?

Tutaj możesz podzielić się swoją opinią na temat funkcjonowania serwisu oraz podać wszelkie sugestie dotyczące usprawnień lub zmian

Wymiana ?

Postprzez noutilus » 31 maja 2011, o 20:54

Witam.
Z tego co czytałem i widziałem ten serwis służy do wymiany książek,video i gier oraz innych rzeczy.

Moje pytanie jest zarówno sugestią.
- Gdzie tu wymiana jak i tak trzeba zapłacić za punkty, które później wydamy na zakup np. książki. To tak jak bym poszedł do sklepu i zapłacił za książkę, no może tutaj taniej ją nabędę ale nie zamienię.W sklepie ominę dodatkowo męki z transakcją bo będę ja miał od razu. Przelicznik to 1zł - 10pkt więc z analogicznego punktu widzenia wynika że niektóre przedmioty są droższe niż te które kupił bym w sklepie bez męczenia się z transakcją i zamiany punktów.

Tutaj nasuwa się propozycja że skoro domena ma służyć do zamiany to niech tak naprawdę będzie a nie wciskacie ludziom kit, proponuję żeby zlikwidować wirtualną walutę i wprowadzić realną zamianę przedmiotu za przedmiot. Chyba że dalej chcecie wciskać kit i z rozwojem strony zarabiać na ich głupocie.

Druga propozycja to założenie dodatkowego działu z Muzyką. Co jak co ale muzyka jest moim zdaniem więcej warta niż filmy i gry razem wzięte.

Pozdro.
noutilus
 
Posty: 2
Dołączył(a): 31 maja 2011, o 18:22

Re: Wymiana ?

Postprzez admin » 31 maja 2011, o 21:22

Witam Pana,

Nie wciskamy nikomu kitu. Widocznie nie zrozumiał Pan do końca idei serwisu. Proponuję stronę http://www.finta.pl/jak-to-dziala gdzie staraliśmy się jasno przedstawić zasady funkcjonowania serwisu - dostępne są tam również schematy.

W tej chwili nie ma możliwości "kupowania punktów". Przelicznik, o którym Pan wspomina, dotyczy się weryfikacji danych osobowych poprzez przelew na konto bankowe. Punkty przekazywane za środki przelane w ramach weryfikacji mają być formą rekompensaty dla użytkownika. Jest to dokładnie opisane również w regulaminie serwisu dostępnym pod http://www.finta.pl/regulamin.

Serwis finta.pl w żadnym miejscu nie zarabia na swoich użytkownikach a wręcz przeciwnie - inwestujemy w rozwój i nagradzamy naszych użytkowników.

Jeśli ma Pan jeszcze jakieś wątpliwości to proszę o kontakt, w miarę swoich możliwości postaram się zmienić Pana negatywne nastawienie do naszego serwisu.

pozdrawiam
administrator finta.pl
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Wymiana ?

Postprzez noutilus » 1 cze 2011, o 08:11

Przede wszystkim nie jestem nastawiony negatywnie do serwisu bo takie serwisy wiem że są ułatwieniem dla wielu ludzi, którzy mogą coś nabyć za darmo ale są i to w większości takie strony, które w większości są "fakeami" pragnącymi zbić majątek. A wrzucone przez pana linki wyjaśniły mi idee strony więc trochę mnie poniosło, bo myślałem że punkty będzie trzeba kupować.

PS:. Moja propozycja wysłana na PW jest dalej aktualna.
noutilus
 
Posty: 2
Dołączył(a): 31 maja 2011, o 18:22


Powrót do Opinie i Sugestie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron